Przetłumacz na język polski :
Ellen O'Brien is a scientist. She works in the South Pole for about ten months a year. Her station in the South Pole is totally isolated and the temperatures can go down to - 80C. Despite all this she loves the place. She also has quite a lot of free time. She spends her evenings watching movies, teaching yoga or going Scottish dancing. She has Internet acces 12 hours a day when a satellite passes over the South Pole, so she can contact her friends and family using email or VoIP. One of her favourite pastimes is aslo watching penguins. When she goes back home, she can't get used to cars, people, dogs ang grass everywhere. She says she prefers in out there.

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-03T14:20:45+01:00
Ellen O'Brien jest naukowcem. Pracuje na Biegunie południowym przez około 10 miesięcy w roku. Jej stacja na biegunie południowym jest całkowicie odizolowana a temperatury spadają do nawet -80st. celsjusza. Pomimo tego ona kocha to miejsce. W sumie ma calkiem sporo wolnego czasu. Spędza wieczory oglądajac filmy, ucząc yogi, czy chodząc na taniec szkocki. Dostęp do internetu ma przez 12 godzin dziennie, kiedy satelity okrążają biegun południowy, więc ma możliwość kontaktowania się z przyjaciolmi i rodzina uzywajac do tego maila czy telefonii Internetowej. Jednym z jej ulubionych zajec jest tez obserwowanie pingwinow. Kiedy wraca do domu, ciezko jej sie przyzwyczaic do samochodow, ludzi, psow i wszedzie obecnej trawy. Mowi, ze chetniej przebywa na biegunie.


pozdrawiam,

JK :)
3 5 3
2010-01-03T14:21:44+01:00
Ellen O'Brien jest naukowcem. Pracuje na biegunie około dziesięć miesięcy w roku. Jej stacja na bieggunie jest całkowicie odizolowana , a temperatura może zejść do - 80C. Mimo to, że kocha to miejsce. Ma ona także ma sporo wolnego czasu. Spędza wieczory na oglądaniu filmów, jodze lub szkockich tańcach Ma dostęp do Internetu 12 godziny na dobę, gdy satelita przechodzi nad biegunem południowym, tak, aby mogła skontaktować się z przyjaciółmi i rodziną za pomocą emaila lub VoIP(nie wiem co to, pewno jakiś komunikator). Jednym z jej ulubionych rozrywek jest też oglądanie pingwinów. Kiedy wraca do domu, nie może przyzwyczaić się do samochodów, ludzi, psów, oraz trawy, która rośnie wszędzie. Preferuje życie na biegunie.
1 5 1
2010-01-03T14:38:44+01:00
Ellen O'Brien jest naukowcem. Pracuje w biegun na około dziesięć miesięcy w roku. Jej stacji biegun jest całkowicie odizolowane, a temperatura może zejść do - 80C. Mimo to, że kocha to miejsce. Ona także ma sporo wolnego czasu. Spędza wieczory na oglądaniu filmów, nauczanie jogi lub będzie szkockie tańce. Ma dostęp do Internetu 12 godziny na dobę, gdy satelita przechodzi nad biegunem południowym, tak, aby mogła skontaktować się z przyjaciółmi i rodziną za pomocą poczty elektronicznej lub VoIP. Jednym z jej ulubionych rozrywek jest również oglądanie pingwinów. Kiedy wraca do domu, nie może przyzwyczaić się do samochodów, ludzi, psów ang trawa wszędzie. Ona mówi, że woli w tam.
1 5 1