Odpowiedzi

2010-01-03T17:35:23+01:00
Moi Drodzy mam zamiar przybyć do was z prezentami ale oczekuje od was spełnienia kilku warunków: Wszyscy muszą ubrać wspólnie choinkę; przez cały dzień muszą odnosić się do siebie z szacunkiem; i każdy ma u siebie na stoliku przygotować dla mnie mleko i pierniczki.
3 5 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-03T17:40:00+01:00
Ho..hO..ho . . !

Drogi ... (imię dziecka)
Już jutro zaczyna się najpiękniejszy okres w życiu każdego dziecka, czyli krótko mówiąc święta ! jest to wspaniały czas kiedy ja jako poczciwy starszy pan imieniem Mikołaj rozdaję wam dzieciakom prezenty ! Ale zaraz..zaraz nie każdego moze spotkac tak i zaszczyt. ;] Abym mógł spełnic wizytę w twoim domu musisz się o to troszeczkę postarac .. mianowicie prosze cię kochany .. (imię dziecka) abys juz dzisiaj wyczyścił komin bo jak wiesz to jedyne miejsce przez które mogę cię odwiedzic ! na stoliczku mają czekac upieczone przez ciebie pierniczki i sok marchwiowy bo ostatnio odkryłem ze mam alergię na mleko (pech to pech, ale taka praca), a na sam koniec prosze cię bądz grzeczny dla rodziców, chociaż przez te kilka dni bo święta to w końcu magiczny czas ; ]

pS. a tak nawiasem mówiąc to niedostałem jeszcze od ciebie listu z prośbą o prezent.. i nie wiem co sobie w tym roku wymarzyłeś ! musimy poważnie porozmawiac !!

ps2. wyczekuj mnie juz jutro o godzinie 00.01 ! no chyba ze zmorzy cie sen..obiecuję ze sie nie pogniewam !

Narazie !
4 5 4