Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-03T21:46:49+01:00
Obrzydłówko. 04.01.2010


Szkoła Podstawowa
w Obrzydłówku


List motywacyjny


Szanowni Państwo!


Chciałbym wyrazić swoje zainteresowanie podjęciem pracy w Waszej placówce oświatowej. Poszukuję pracy, która pozwoliłaby mi sprawdzić się w działaniu oraz osiągnąć właściwy poziom stabilizacji zawodowej, a w konsekwencji również życiowej. Jestem osobą otwartą na wszelkie propozycje i chętnie podejmę dodatkowe szkolenia, które pozwolą mi nie tylko na podniesienie kwalifikacji, ale przede wszystkim na zaspokojenie potrzeb szkoły.
Cechuje mnie dokładność, odpowiedzialność, sumienność, odporność na stres oraz umiejętność pracy z dziećmi, które wraz z moim dotychczasowym doświadczeniem mogłoby być przydatne w pracy.
Ze swojej strony ponadto oferuję inicjatywę, pełną dyspozycyjność, możliwość pracy wyjazdowej, nastawienie na nowe, często niestandardowe rozwiązania. Wiem, iż warunki pracy nie są łatwe, jednak mam silne postanowienie niesienia wiedzy w każdych warunkach.
Mam nadzieje, że moje doświadczenie poparte ambicją, chęcią ciągłego rozwoju, umiejętnością myślenia i dobrą organizacją pracy sprawią, że ocenią Państwo moją ofertę jako godną rozważenia.
Będę wdzięczny za umożliwienie mi przedstawienia swojej kandydatury w trakcie osobistego spotkania.


Z wyrazami szacunku

Michał Wójcik