Odpowiedzi

2010-01-04T13:24:04+01:00
Mój pojazd nazywa się "Landryna" jest to auto z lat 50 auto jest zadbane.Sprawnie zachowuje się na drogach jeździ bardzo szybko bo aż 20 km/h.Proponuje kupić sobie taki samochód jest to super okazja kosztuje tylko 10 zł.Samochód jest prawie wszystkich kolorów,niema jedynie różowego ponieważ jestem chłopakiem więc różowy kolor nie jest w moim guście.Hamować musisz tylko i wyłącznie nogami a rozpędzić też trzeba nogami,inaczej nigdzie nie pojedziecie.
Moj wymyślony samochod nazywa się Extre. To nowoczesne auto skonstruowane na bazie wielu innowacyjnych rozwiązań technicznych. Extre powstaje w jednym z najnowoczeniejszych zakładów na świecie. W projektowaniu i testach pomagali, projektantom Extre, eksperci z Porsche Engineering. Extre zbudowana jest na nowej platformie przyszłego Porsche. Wnętrze auta zostało dobrze pomyślane. Przydaje się umocowana pod kierownicą półka na dokumenty. Rączka regulatora wysokości fotela (opcja) jest dość duża ale wystarczająco spełnia swoje zadanie. Kierownica jest duża i czteroramienna. Extre powstała w wyniku długotrwałych testów i prac przekształcających oraz ulepszających.
Fotele są wygodne ale jak w samochodach VW niezbyt miękkie. Obszyte są jednym typem materiału na brzegach a innym pośrodku. Tylna kanapa jest dzielona asymetrycznie. Oparcie tylnej kanapy mimo wyjęcia zagłówków nie składa się całkiem na płasko.
1 1 1
  • Użytkownik Zadane
2010-01-04T13:25:15+01:00
Moim wyjatkowym miejscem jest mój rodzinny dom.. Zawsze mogłam tam sie czuc bezpiecznie i swobodnie.. nie straszne mi były troski i zmartwienia.. zawsze czuje sie tam dobrze i wyjatkowo spokojnie..
1 5 1