Odpowiedzi

2010-01-04T16:37:21+01:00
24-letnia bohaterka, Girl, zostaje zwolniona z pracyz powodu konfliktu z szefową. Po rozpaczliwych poszukiwaniach znajduje nową, która początkowo wydaje się ucieleśniać wszystkie jej marzenia. Praca w nowoczesnej korporacji, zwanej Moją Firmą, choć świetnie płatna okazuje się ogromnie stresująca. Szef Girl - Guy nie ma dala niej czasu i ignoruje jej prośby o spotkanie. Dziewczyna ma upolować klientkę - Kat, która prowadzi firmę zajmującą się sprzedażą ekskluzywnej, drogiej bielinzy. Kiedy jest już blisko sfinalizowania kontraktu, szefowie Mojej Firmy - Guy i Rex pokazują swoje prawdziwe, szowinistyczne oblicze i pertraktacje zostają przerwane.
Girl jest załamana, bo obiecała milion dolarów dotacji dla organizacji charytatywnej zajmującej się pomocą dziewczynom wyciągniętym z burdelu. Przełom następuje w momencie, gdy szefem Mojej Firmy zostaje kobieta - Manley. Udaje jej się przekonać Girl, że prowadzenie portalu porno nie jest niemoralne o ile może to komuś pomóc.
Zmagania dziewczyny z przeciwnościami losu cały czas śledzi Buster - informatyk, specjalista od gier komputerowych. Buster to taki trochę "Piotruś Pan" - beztroski, niczym się nie przejmuje, lubi imprezy. W pewnym momencie uświadamia sobie, że jest zakochany w Girl.
Nareszcie wraca przyjaciółka Girl, która przez pół roku pracowała na statkach. Bohaterka wydaje się zadowolona, że przyszło jej mieszkać w Nowym Yorku!