Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-09-17T20:10:16+02:00
Http://www.tvp.info/informacje/polska/tusk-tarczy-w-polsce-nie-bedzie - tą wiadmością możesz zacząć, trochę skróć wybierz to co najważniejsze. Skomentuj to od siebie np. Byliśmy w niebezpieczeństwie gdyż Rosja była przeciwna naszej tarczy, groziło to konfliktem, a teraz rząd odwraca kota ogonem i odwołuje ustaloną wcześniej już sprawę.
http://www.tvp.info/informacje/swiat/obama-obrona-przeciwrakietowa-inaczej- ameryka wystawia nas na próbę, po czym zmienia wszytskie swoje plany, tak się nie robi, przynajmniej tym, którzy pomagaja w jej obrtonie (żołnierze w afganistanie. Dodaj cos od siebie.
http://sport.tvp.pl/f1/aktualnosci/najwieksze-oszustwo-w-f1 - oszustwa zdarzaja się wszędzie, tyle, że jeśli ktoś nie zapłaci to ten powie wsytsko prasie. identycznie jak w polskiej polityce.'
Możesz równiez dodac kurs walut na sam koniecx. to takie podstawy prasówki.
Pozdrawiam
2009-09-17T20:11:24+02:00
KRAJ:
1) Obama zrezygnował z planów budowy tarczy antyrakietowej w Polsce. Powód: zmiana kurdu polityki. Ale jak twierdzi Tusk, w zamaisn zaproponował nam "coś ekskluzywnego". Według Sikorskiego, rakiety "Patriot" i tak się znajdą w Polsce.
2) Stefan Majewski został zmianowany tymczasowym trenerem poslkiej reprezentacji w piłce nożnej
3) 70 rocznica ataku ZSRR na Polskę w czaise II wojny światowej. Była to realizajca tajnego brotokołu Ribbentrop-Mołotow. Tzw. nóż w plecy. Oficjalnie Rosjanie podali, że wkraczają na terytorium Polski, aby bronić Ukraińców i Białorusinów przez Niemcami.
4) Odwołano zarząd Polskiego Radia, który tworzyli ludzie zrekomendacji LRP i Samoobrony
5) Policja zatrzymała złodziei 100 tysięcy danych z portalu wykop.pl. Grozi im za to do 3 lat więzienia.

ŚWIAT:
1) W Brukseli ruszył nieformalny szczyt państw i rządów UE, który ma na celu wytworzyć wspólne stanowisko na nadchodzący szczyt G20 w Pittsbugru.
2) Występujące od środy wichury, burze i powodzie w Hiszpanii, spowodowały śmierć 3 osób.
3) Jatka w szkole w Niemczech: W Ansbach w Bawarii, do szkoły wtargnął 18-letni uczeń uzbrojony w koktajle Mołotowa i siekierę. 2 uczennice są ciężko ranne. Sam anpastnik zostął postrzelony w brzuch przez policję.
4) Amerykański samolot bezzałogowy zabił dwóch przywódców al-Kaidy w Pakistanie.
5) Ostatnie badania donoszą, że Ponad 50% Brytyjczyków doznało urazów i kontuzji z powodu… herbatników. Te z pozoru niewinne ciasteczka mogą być przyczyną groźnych oparzeń gorącą herbatą lub kawą, zakrztuszeń lub uszkodzeń zębów
2009-09-17T20:13:34+02:00
Możesz opisać dzisiejsza uroczystosc wejscia armi czerwonej na polske i napisac jeszcze ze Rosjanie praktycznie nie iteresuja sie ta rocznica ,ze zaden dzienikarz nie pojawił sie w Katyniu,o rocznicy mordu w katyniu,o przemowie prezydenta. O polsko U.S.A o poprawieniu bezpieczesnstwa w polsce i o braku tarczy rakietowej na terenie polski