Muszę napisać list do mojej wychowawczyni o byle czym , XD
naj by było , jakby było w nim zawarte to jak minęły mi święta i takie tam . XD
prosiła bym o jakiś list ,, oczywiście wiadomo że sobie go przerobię [ i dobsh by było , gdyby nie był to jakiś list z google.pl XD ] i wybiore naaj ;- **

2

Odpowiedzi

2010-01-04T15:41:55+01:00
Szanowna Pani (imię)

Na początku listu pragnę Panią serdecznie pozdrowić.Chciałabym Pani troche opowiedzieć jak minęły mi święta i Sylwester.
A więc Wigilię spędziłam z całą rodzina przy stole.Po wieczerzy wspólnie kolędowaliśmy i wymienialiśmy się prezentami.W następne dni świąt jezdziłam do rodzinki i rodzinka odwiedzała mnie..Ale szkoda,że te święta tak szybko minęły ale za to noc Sylwestrową zapamiętam długo. Bawiłam się do 4 rano było super.Pełno fajerwerków i wszyscy tak szaleli że będzie to niezapomniana noc;D
Jeszcze raz pozdrawiam i sama jestem ciekawa jak Pani minęły święta i sylwester.
.........
6 4 6
2010-01-04T15:50:22+01:00
Szanowna Pani Marto.

Na początku mojego listu chciała bym panią serdecznie pozdrowić i złożyć najlepsze życzenia z okazji pani imienin.
Stęskniłam się za panią przez tą przerwę świąteczną i dlatego chcę pani opowiedzieć jak mineły mi święta i sylwester, mam nadzieje ,że pani przepłyneły równie wspaniale jak mi.
A więc dzień przed wigilią zawsze jadę do babci i razem z nią przyrządzam potrawy , piekę placki i robię pierogi.Póżniej razem z dziadkiem wybieramy się na targ po karpia którego jemy pyszni przyrządzonego na wigilijnym stole. Uwielbiam ten Bożo Narodzeńowy czas ponieważ wtedy jesteś wszyscy razem, przyjeżdżają wszyskie moje siostry cioteczne wraz z rodzicami czyli moim stryjostwem. Za nim pośpiewamy wspólnie kolędy i zobaczymy prezenty łamiemy się opłatkiem życząc sobie przy tym wszystkiego najlepszego. Następnie wspaniale się bawimy śpiewając kolędy, pośpiewaniu zazwyczaj oglądamy prezenty które dostaliśmy od bliskich , ja dostałam naprawdę fajny prezent mianowicie zestaw do makijażu czyli : tusz do rzęs, błyszczyk , cienie do powiek , lusterko , puder itp ;)
Po wszystkim wraz z moimi kuzynkami poszłyśmy na dwór przejść się po świeżo napadanym śniegu przy czym opowiadałyśmy sobie co się ostatnio u nas działo. Właśnie dlatego uwielbiam Święta Bozego Narodzenia. Kilka dni póżniej był sylwester zostałam zaproszona na impreze do mich znajomych świetnie się bawiłam przez prawie całą noc ;) Życzę pani i pańskiej rodzinie szczęsliwego nowego roku bez zmartwień 2010 ;)
Pani uczennica (imię i nazwisko)
10 1 10