Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-01-04T15:56:57+01:00
Chodząc po lesie zimną można stwierdzić, że jest on wyludniony. Nie zauważa się w nim żadnych zwierząt, a niektóre drzewa są pozbawione liści. Jednak mimo tego uwagę przykuwa piękny, ośnieżony krajobraz. Białe ścieżki potrafią ukoić każdego człowieka, który ma ochotę pomarzyć.. W czasie większych mrozów można usłyszeć skrzypienie pod nogami, a także odgłosy dochodzące gdzieś z głębi dziczy. Drzewa wyglądają jak ogromne bałwanki. Gdy spojrzy się dalej można dostrzec sarny i jelenie, szukające paśnika. Niekiedy pod nogami przemknie wiewiórka, chcąca ukryć się przed zimnem w swojej norze.
Uważam, że las o tej porze roku jest bardzo piękny . Proponuję moim kolegom i koleżanką choć raz wybrać się na wyprawę po lesie zimą. Mam nadzieję, iż inni również to zaobserwują co ja czyli piękno zimą .
4 3 4
2010-01-04T15:58:42+01:00
Zima, jest to piękna pora roku. O tej porze, pięknie wyglądają pola, domy, lasy. Pragnę opisać ostatni z wymienionych elementów, czyli las.
O każdej porze roku, czy to wiosna, czy zima, las jest przepiękny, zimą iglaste choinki są rozświetlają, drzewa nabierają śnieżnobiałych barw, o tej porze, wszystko wydaje sie takie baśniowe, magiczne.


nie wiem ile potrzebujesz, napisała cos w stylu felietonu. pozdro ;)
3 2 3