Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-04T18:20:17+01:00
(data)
Droga Aniu!

Piszę ten list, ponieważ chciałam Ci wyjaśnić, dlaczego przyszłaś na świat. Nie jest to trudne do zrozumienia, ale chciałabym, abyś wiedziała.
Ja z Twoim ojcem bardzo się kochaliśmy i nie mogliśmy bez siebie żyć. Tak jest do tej pory. Wzięliśmy ślub i żyliśmy tak 2 lata. W końcu postanowiliśmy, że chcemy mieć kogoś, kto dołączy do naszej rodziny, z kim moglibyśmy się podzielić miłością. Nie chcieliśmy być sami. Naszym marzeniem było zaznanie rodzicielskiej miłości. Kiedy zaszłam w ciąże, czułam, że jest to największe szczęście jakie mnie spotkało. Nie myślałam, że będę się starać aż tak bardzo. Postanowiliśmy ci stworzyć miejsce radości, spokoju i bezpieczeństwa. Dużo czasu temu poświęciliśmy. Byłaś dla nas nadzieją, że mimo iż się zestarzejemy będziemy mieć kogoś, kto będzie się o nas troszczył i z kim można będzie porozmawiać i spędzić wspólnie każde święta i wolną chwilę.
Bardzo się z Tobą zżyliśmy i kochamy cię najmocniej na świecie. Mam nadzieję, że będziesz z nami na zawsze. Może nie w każdej chwili, ale uczestnicząc w pewnych momentach. Pozdrawiam Cię i życzę ci sukcesów w życiu. Tata na pewno też.
Mama i tata.
Pragnę, aby to była najlepsza odp.:)