Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-01-04T17:37:51+01:00
Opis Moich Świąt .


Chciałem wam opisać jak mineły mi święta Bożego Narodzenia , ponieważ spędziłem je w bardzo ciekawy sposób i jestem z nich strasznie zadowolony.
Pierwszegpo dnia w Wigilię było bardzo ciekawie ponieważ od rana aż do wigili prawie cały dzień moja rodzina gotowała na rodiznną wieczerzę , i wszyscy sobie pomagaliśmy.
Po południu zjechała się cała moja rodzina aby zasiąść razem do stołu wigilijnego mieliśmy aż dwanaście przepysznych potraw .
Gdy zjedliśmy sześć to zaczeliśmy rozdawać prezenty ja dostałem prezent o jakim zawsze marzyłem był to ........... . Wszyscy byli bardzo zadowoleni ze swoich prezzentów po rozdaniu jedliśmy dalej .
Następne dni mineły bardzo podobnie tylko że wraz z moimi rodzicami i rodzeństwem pojechałem do rodizny , poszliśmy razem do kościoła , jak i w każde święto i resztę dni spędziliśmy tak w całym komplecie .
Ale jednak najciekawszy był sylwester udałem się na niego do znajomych było ich bardzo dużo i się świetnie bawiliśmy.
Były tańce super jedzenie i bardzo miło sobie rozmawialiśmy siedzieliśmy bardzo długo i wkońcu powitalisśmy nasz Nowy Rok puszczalismy fajerwerki i piliśmy szampana i zaczeliśmy się dalej bawić aż do rana .
Powiem szczerze że nawet nie przewidywałem że bedzi etak fajnie .