Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-04T18:23:11+01:00
Napiszę ci na dwa tematy , wybierz lepsze ^^ xdd
1. Komputer jest według mnie przyjacielem człowieka , ponieważ spędzamy przy nim wiele czasu . Czasami aż za dużo - to prawda , ale gdy potrafimy korzystać z niego z umiarem naprawdę wychodzi nam to na dobre . Jest dla nas przecież częstą pomocą przy zadaniach domowych . Oprócz zadań domowych znajdujemy w nim rozrywkę - typu gier . Słuchamy na nim naszej ulubionej muzyki i czytamy różne informacje i ciekawostki ze świata .
Może nie do końca można go nazwać przyjacielem , ale na pewno pewnego rodzaju " pomocnikiem " , bo kiedy nie dajemy sobie rady z zadaniem domowym jest on pierwszą rzeczą do której rzucimy się o pomoc . Kiedy zaś jesteśmy przemęczeni wszystkim i potrzebujemy rozrywki komputer okazuje się naszym przyjacielem , dzięki któremu chociaż na chwilę znika szara rzeczywistość .

2. Według mnie prawdziwy przyjaciel powinien odróżniać złe rzeczy od dobrych . Powinien więc odciągać nas od złego i kierować na dobrą drogę . Dlatego uważam , że nie powinien robić do końca wszystkiego o co go poprosimy , ponieważ czasami nasze decyzje są nie przemyślane i mogłoby z tego coś złego wyniknąć .

Nie mam coś dzisiaj weny ; /
Jak chcesz to rozwiń sobie ten drugi temat ; p
Pozdrawiam ; )
1 5 1
2010-01-04T18:32:39+01:00
W dzisiejszych czasach komputer bardzo często jest podstawowym źródłem kontaktów między ludźmi.Komunikatory,które można zainstalowac w naszych komputerach dają nam możliwośc rozmowy i jednoczesnego widzenia naszego rozmówcy(skype).
Umiejętne i rozsądne korzystanie z komputera pozwala nam znaleźc wiele interesujących nas informacji,ciekawostek ze świata kultury,nauki,sztuki.
Wiadomo również,że należy miec kontrolę nad tym co robia np.nasze dzieci,gdy "serfują" po internecie.Jednak według mnie komputer daje nam więcej korzyści niż złego.

Każdy z nas różnie rozumie pojęcie przyjaciel,lecz prawdziwy przyjaciel jest gotów na wszelkie poświęcenie i pomoc,możemy na niego liczyc w każdej sytuacji,w której poprosimy go o pomoc.
Sama mam taką przyjaciółkę i kiedy proszę ją o pomoc,nie pyta się o nic,poprostu podaje mi swą pomocną dłoń.Takich ludzi jednak nie ma zbyt wielu,lecz wielu szasta słowem przyjaciel na prawo i lewo,a gdy są poproszeni o pomoc często szukają wykrętu,czy sposobu by dac z siebie jak najmniej.
1 5 1