Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-01-04T18:58:50+01:00
Moja mama jest wspaniałym człowiekiem ponieważ zawsze dba o moją rodzinę , nigdy nie pije alkoholu oraz nigdy nas nie biję .
Jest wspanmiałym człowiekiem także dlatego że zawsze nia nią możemy liczyć że pomoże nam w lekcjach gdy mamy kłopot z zadaniem i zawsze dba oto abyśmy nie byli głodni tak naprawdę to nie pomaga ona tylko nam ale także innym ludziom.
Nie mogę ominąć rówież tego ze jak bylismy mali to była dla nas wspaniałym nauczycielem.
2010-01-04T18:59:39+01:00
Moja babcia to wspaniały człowiek. U niej w domu zawsze panuje miła i sympatyczna atmosfera. Robi wspaniała ciastka a do tego pyszne kakao. Zawsze zwierzam się jej z moich wszystkich problemów i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Z moją babcią rozmawia mi się jak z moją koleżanką. Wszystko o czym rozmawiamy pozostaje między nami. Za to właśnie kocham moją babcię.
2010-01-04T19:14:07+01:00
Moja koleżanka Ania jest mądrą uczennica i bardzo lubianą, Jej rodzice są bardzo wykształceni. Mama Renata pracuje jako lekarka, a tta pracuje jako nauczyciel wych-fiz. Jej wygląd jest niezwykły. Wzrostu jest sredniego ok.150 cm. Jest szczupłą dziewczynką ma śliczne niebieskie oczy. Jej usta sa koloru malinowego, a nosek zgrabny i piegowaty cała twarz jest zakończona ostrym podbródkiem. Ania jest ładnej urody. Cechą charakteru Ani jest życzliwość pomoć, dobroć, Ona jest typem małego aniołka, gdyż zawsze wszędzie jest i zawsze wszystko wie.Oraz jest małym diabełkiem. Niestety nikt nie jest idealny.