DAJE WSZYSTKIE PUNKTY !!
POTRZEBNE NA JUTRO !!
Musze napisac wypracowanie z Polskiego na min. 2 strony A5(czyli z zeszytu) pisze szeroko wiec jest to roznie ;) Temat mam do wyboru:
Opis zgorzelic ,
Bylem na dworze ksieznej Anny Danuty
lub
Moj przyjaciel ... (to i opis przyjaciela)
Moze byc z internetu ale MUSI byc POZMIENIANE! Chodzi o KRZYZAKOW I JEST TO BARDZO PILNE POTRZEBNE NA JUTRO !!

Pamietajcie daje WSZYSTKIE MOJE PUNKTY!!!

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-05T15:35:52+01:00
Mam wielu przyjaciół, jednak uważam, że jacek przebija wszystkich. Poznałem go juz gdy byłem mały.mieszkamy w tym samym bloku i zawze sie razem bawilismy w piaskownicy. Jest wysokim chłopcem .Ma 184 cm wzrostu i waży 70 kilogramów. ma krotkie brązowe włosy i takze brazowe oczyna lewym poliocku ma blize bo wypadku ktory miał gdy był dzieckiem. jacek czesto sie usmecha. Uwielbia nosić jeansy oraz zwiewny t-shirt i na to bluze.
jest osobą nad wyraz pomocną. Kiedy zdaży się, że mam jakiś problem, dzięki niemu udaje mi się go rozwiązać. zawsze moge z nim porozmawaiac.. jest szczery i wesoły ma pogodny nastrój . Razem nie potrafimy się nudzić!Mamy mnóstwo wspólnych tematów, o których rozmawiamy godzinami. Wiem, że gdybym miał "doła" ona pocieszy mnie i rozweseli. Zawsze w takich sytuacjach potrafi podnieśc mnie na duchu i postawić na równe nogi.

Nasze zainteresowania są ogólnie bardzo różne. Ja uwielbiam jeździć na nartach, tańczyć i grac w piłke nozna. on natomiast interesuje się fotografią, plastyką i informatyką. Bardzo lubi c, pływać i grać w gry komputerowe. Jednak naszym wspólnym zainteresowaniem są samochody.a takze uwielbiamy słuchać hip-hpu i techno, dlatego już planujemy wypad do dyskoteki w Nowym Roku. . Wiemy, iż aby przetrwać w życiu musimy zdobyć wykształcenie, dlatego nigdy nie poddajemy się, nawet w trudnych sytuacjach!
Nasza przyjaźń opiera się na wzajemnej ufności, dlatego jeszcze nigdy się nie pokłócilismy. Nie jesteśmy wobec siebie złośliwi oraz zaborczy. Rozumiemy się nawet bez słów, dlatego sądzę, iż nasza przyjaźń będzie trwała wiele lat!

mysle ze pomogłam;]pozdrawiam:]
  • Użytkownik Zadane
2010-01-05T16:03:53+01:00
Moim najlepszym podkereślam najlepszym przyjacielem jest Kasia.Ksie poznałam w szkole .Tak naprawde zaczełyśmy się przyjaźnić dopiero w czwartej klasie.Kasia ma 15 lat i jest piękną dziweczyną.Ma jasną cere a na jej bladych policzkach często pojawiają się czerwone rumieńce.Kasia jest szatynką z brązowymi można nawet powiedzieć czekoladowymi oczyma.Moja przyjaciółka jest też bardzo wysoka ,jest chyba najwyższa z klasy.Tak dokładnie Kasia ma 176cm wzrostu .Moja przyjaciółka jest bardzo szczupła waży tylko 52kg.Nosi bardzo specyficzne ciuchy.Ma znakomitą figure i pozwala sobie na noszenie krótkich spódnic ,które pokazują jej piękne,długie,zgrabne nogi.Kasia choć nosi zpudnice to jednak zawsze do niej ubiera kolorowe trampki .Bardzo też lubi nosić przeróźne czapki i kolorowe bluzki.Styl ubierania się Kasi jest naprawdę niezwykły.
Kasie nie tylko jest piękna ale też bardzo inteligentana.Uczy się najlepiej z klasy,ma same piątki i szóstki.Wszyscy nazywają ja "kująką" ale ona naprawde sie nie uczy ma odurodzenia coś w sobie,ze zapamiętuje wszystkie rzeczy ,o których mówimy na lekcji.Po za ty ,ze kasia jest innteligętna jest też bardzo radosną osobą.Rozweseli kaźdego ponuraka.Słychać i widać ją wszęcie , zawsze jej pełno .Katarzyna jest też miłą ,pomocną dziewczyną.Pomaga wszystkim i wszystkiemu.Ma niezwykłą dusze.Nigdy nie zostawi kogoś kto potrzebuje pomocy, nigdy nie przejdzie obojętnie koło żebraka.Stara sie pomagać na ile ją tylko stać.Kasi jest niesamowitą osobą bardzo przyjacielską,z każdym się przyjaźni i koleguje.Każdy moze jej powierzyć sekret ,poniewaz jest bardzo słowna.Moja przyjaciólka nigdy się nie spóźnia na lekcje ,zawsze kiedy przychodzi do domu to narbierw odrabia lekcje, robi to ,ponieważ jest bardzo ale to bardzo obowiązkowa.Choci Kasia na ogół wydajaje się grzeczną nie rozrywkową dziewczyną ,to jedna bardzo lubi tańczyć.Chodzi do klubów ale nigdy w czasie szkoły.
Kasia jest moją przyjaciółką i życze wam żebyście i wy też spodkali taką osobę jaką jest Kasia.

Sorki za literówke ale sie spieszyłam.
za to zadanie dostałam 5 i naprawde zajumuje 2 strony mi nawet troche więcej;]
licze na naj:D