Odpowiedzi

2009-09-19T22:12:52+02:00
Tematem mojej rozprawki jest bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie a dokładnie na forach internetowych . w swojej rozprawce chciałbym przestrzec dzieci i młodzież przed zakładaniem kont na na forach typu nasza klasa tym podobne .
moją rozprawką także chciał bym uczulić także rodziców którzy od czasu do cza su powinni zainteresować się czym ich dzieci zajmóją się w internecie.
uzasadnieniem że moje słowa nie są żucane na wiatr są licne przypadki napiętnowane w mediach . Często się mówi o pedofilach , gwacicielach i psychopatach którzy w taki sposób często pozyskuja swoje ofiary .Dlatego chciałbym żeby rodzice mieli to na swojej uwadzę kiedy dziecko pochwali noowym przyjacielem z internetu .
Swoją argumentacje oprę o bardzo poularne forum nasza klasa które, wciągu dwóch lat ogarneło ogromną rzesze młodźeży i dzieci .
Portal nasza klasa wcale nie jest tak bezpieczny jak mogło by się wydawać .
w naszej klasie dzieci podaja prawdziwe done osobowe ,szkołę w jakiej się ucol a nawet klasę . są to wystarczające informacje jakimi posłużył by się potencjalny zboczeniec czy pedofil aby zdobyć swoja ofiarę .
ponadto osoby posiadające konta na nasej klsie mogą podawać swoje numry telefonów czy też numery gadu gadu . drodzy rodzice na naszej klasie dzieci mogą natknąć się na pornografie , która zbyt wcześnie ujrzana przez nie może wywołać nie odwracalne zmiany w ich psychice.
kończąc moją rozprawkę apeluje do dzieci aby nie ujawniali swoich danych osobowych ponieważ nawet sobie nie zdajecie sprawy jakie to kryje niebezpieczeństwo dla was . A rodzicom przypominam interesujcie się dżiećmi.
  • Użytkownik Zadane
2009-09-19T23:35:25+02:00