Przetłumacz na polski
at weekends she meets her fiends in town, and she goes to parties every friday night. she goes to the cinema about once a week. she isn't reading anything at the moment. she and her friends talk about clothes, tv, and boys. her boyfriend, jacke is 18 and he's a student at sports college. today she's wearing a black top, a denin shirt and boots. she's feeling excited because she's 16 tomorrow and she's looking forward to her brithday cake. she cares about piolitics, but she thinks most politicians are rubbish. she worries about flying because she gets very nervous. she wants to pass all her exams and go to australia.
pilne, prosze, dzieki

3

Odpowiedzi

2009-09-19T14:36:58+02:00
Podczas weekendów ona spotyka się z przyjaciółmi w mieście, i chodzi na przyjęcia późnymi wieczorami.Chodzi do kina jeden raz w tygodniu.w tym momencie nic nie czyta. Ona i jej przyjaciele rozmawiają o ubraniach, telewizji, i chłopcach. Jej chłopak Jack ma 18 lat, jest studentem na sportowej uczelni. Dziś ona ubrana jest w czarny top, koszule i buty. Jest bardzo podekscytowana dlatego że jutro są jej 16 urodziny i czeka ją tort urodzinowy.

Przetłumaczyłam tylko fragment ale nie jestem pewna czy poprawnie.
1 1 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-09-19T14:54:46+02:00
-W weekendy spotyka sie z przyjaciółmi na miescie a kazdego piątkowego wieczoru idzie na impreze. Chodzi do kina przynajmniej raz w tygodniu. Nic w tym momęcie nie czyta. Rozmawia z przyjaciółmi na temat Ubrań, telewizji oraz chłopaków. Jej chłopak Jack ma 18 lat, studiuje na sportowym colleg'u.
dziś jest ubrana w czarna bluzke, dżinsową koszulę i kozaki. Czuje sie bardzo podekscytowana ponieważ juto są jej 16 urodziny i z tej okazji szuka uyrodzinowego ciasta (tortu). Lubi politykę ale uważa ,że większość to bzdura. Boi sie latać, ponieważ robi się bardzo nerwowa. Bardzo che zdać wszystkie egzaminy i wyjechać do australii.
2009-09-19T15:45:35+02:00
W weekendy spotyka się z przyjaciółmi na mieście, a każdego piątkowego wieczoru idzie na imprezę. Chodzi do kina przynajmniej raz w tygodniu. Nic w tym momencie nie czyta. Rozmawia z przyjaciółmi o ubraniach, telewizji oraz o chłopakach. Jej chłopak Jack ma 18 lat, studiuje na sportowym college'u (studiuje sport/W-F). Dziś jest ubrana w czarną bluzkę, dżinsową koszulę i kozaki. Czuje się bardzo podekscytowana ponieważ juto są jej 16 urodziny i z tej okazji szuka urodzinowego tortu. Lubi politykę ale uważa, że większość to bzdura. Boi się latać, ponieważ robi się bardzo nerwowa. Bardzo chce zdać wszystkie egzaminy i wyjechać do Australii.