Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-09-19T14:34:42+02:00
Tak jest już niestety niektórzy ludzie tylko narzekają,że to i tamto im niepasuje ale nierobią nic by choć troche było inaczej..Ja potrafie dostrzec piękno np.choćby jadąc autobusem patrze na drzewa czy co tam innego :P mimo wszystko dostrzegam piękno albo idąc wieczorem spojrze na niebo pełne gwiazd i księżyc i odrazu lepiej :) Myśle że sztuką jest dostrzegać piękno nawet w małych rzeczach, dostrzegać piękno które dla innych jest niedostrzegalne.. :)) a tak poza tym myśle, że chyba u każdego człowieka jest coś dobrego nawet u tych którzy dla innych są źli(itd.) Czy potrafią wszyscy dostrzec w kimś coś dobrego?? Myśle,że niewszyscy :/ wiekszość tylko stawia na kimś krzyżyki lub wrzuca do jednego worka.. Niestety.. :/
narzekanie to sprawa indywidualna, i tylko on człowieka zależy, czy będzie widział piękno, czy wszystko będzie dla niego szare i brzydkie, wpływu natomiast nie mamy na cierpienie, jeżeli ktoś sprawi ból, to wtedy całe piękno świata wsysa ta czarna dziura naszego bólu.
jeśli tylko nasze życie jest bez większych tragedii, to powinniśmy się nauczyć czerpać radość ze wszystkiego co nas otacza. bo przecież nie chcemy marnować swojego życia, prawda?
carpe diem.
Uwielbiasz zastanawiac sie nad zyciem, nad tym co tworzysz i kim jestes. Odstajesz na chwile od zycia codziennego by odsapnac, przemyslec swoje poczynania. Zdajesz sobie sprawe z tego ze to wlasnie tok Naszego myslenia ksztaltuje osobowosc, wywoluje w Nas odmienne uczucia. Klub ten powstal dla wszystkich, ktorzy uwielbiaja rozmyslac. Zdaja sobie sprawe z tego co maja w glowie, - lubia z tego korzystac. Wolnosc mysli jestes najpiekniejszym darem. Starasz sie rozwijac siebie, swoja dusze, umiejetnosci. Potrafisz darzyc siebie, i zycie najpiekniejszym uczuciem - miloscia. To co masz w glowie uwazasz za wartosciowe, wiesz ze jestes kim wyjatkowym, niepowtarzalnym, odmienym od drugiego czlowieka. Myslac starasz sie nie czerpac wzorcow z innych, sam siebie tworzysz. Tworzysz swoje zycie, swiat i otoczenie. Nie wstydzisz sie okazywac swoich uczuc.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-09-19T16:12:53+02:00
Każdy z nas może zauważyć piękno świata, okolic w swoim regionie. Wystarczy zerknąc przez okno, wyjśc z domu, pojechać na jakąś wycieczkę. Jakże cudowny jest świat dookoła nas. nasze drzewa, parki, owoce drzew, wodospady, jaskinie, które zachwycaja nas niepowtarzalnym swoim pięknem. W każdym zakątku ziemi możemy podziwiać krajobraz. jakże zachwycające są miejsa które nie są nam dane obejrzeć z bliska ale możemy je podziwiać np z filmów przyrodniczych. Np, egipt który ma przepiękne pałace wśród oaz, pustynia Sahara cudony widok ale zarazem też kryje w sobie niebezpieczeństwo, jakim jest np. burza piaskowa. podziwiamy również wulkany, ich wydostajaca się lawa jest cudownym widokiem ale niestety niebiezpiecznym dla ludzi zwierzą i przyrody, której zieleń zostaje zniszczona. Morza o oceany, którz z nas nie był nad morzem i nie wsłuchiwał się w szum fal. jednak też i tutaj jest pewne niebezpieczeństwo, zwłaszcza sztormów, burz.. Świat jest piękny o każdej porze roku. Wosną kiedy wszystko budzi się do zycia. Latem gdy jest ciepło i mamy okazję korzystać z uroków natury, słoneczne kapiele, spacery, jesienia zbieranie złóz natury, a zimą śnieg który pomomo, że jest zimny to lekki i puszysty, dający nam również miłe przeżycia i wspomnienia.. Piękno świata ma swoje dobre i złe cechy. Bo są miejsca w których kryje się niebezpieczeństwo dla ludzi, jak choroby wywołane przez niektóre owady, dzikie zwierzęta, osuwające się ziemie. Piękne są góry czy to latem czy zimą ale pomimo pięknego widoku jaką jest osuwająca się lawina to również jest niebezpieczna dla istot żywych... Warto podziwiać więc wszystko co kryje nasz świat, zabytki, roślinność, skarby ziemi... bo to pobudza naszą wyobraźnie. pozwala nam się wyciszyć, zrelaksować.


Miałam napisane troszkę inaczej i wiecej. ale juz poraz kolejny mi się zdarzyło że serwis tutaj zawinił, albo wyłaczają na 15 min bo konserwacja albo wylogowują. można się wkurzyć....