Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-05T13:33:24+01:00
Bohaterem mojej charakterystyki jest moja mama. Nazywa się...,ma lat...,obecnie zajmuje się... . Moja mama dzieciństwo spędzała głównie za granicą,bo jej tato miał taka pracę. Gdy zaczęła chodzić do szkoły to ustatkowała się razem z rodzicami w Polsce. Chciała tutaj zdobyć wykształcenie, które jest bardzo potrzebne do znalezienia odpowiedniej pracy. W szkole średniej moja mama trenowała bieganie, co pozwoliło łatwiej jej starać się urzeczywistnić jej marzenia.
Dalszą częścią charakterystyki jest pokazanie wyglądu zewnętrznego.Nie wyróżnia się w sumie niczym jest zwykłym,przeciętnym człowiekiem Jest ona średniego wzrostu, nie jest chuda,choć jest wysportowana, jej waga jest przeciętna,jej twarz jest podłużna, promienna,włosy ciemne,krótkie zawsze starannie uczesane.Oczy ma małe,brązowe,wiecznie zamyślone.Nos i usta podobnie jak oczy są małe. Ubranie zawsze eleganckie,ale potrafi dodać nutkę sportowego stroju, nie lubi nosić dodatków. Moja mama jest kobietą miłą, sympatyczną,ale umiejącą postawić na swoim,jest obdarzona znakomitą pamięcią,jest punktualna, dokładna w swojej pracy i tolerancyjna dla wszystkich.
Uważam,że moja mama mogłaby być wzorem dla niektórych ludzi jest wyjątkowa pod każdym względem,choć jest stanowcza nie zawsze mi się to podoba to potrafi również być prawdziwym przyjacielem któremu mogę powierzyć każdą tajemnicę.

Tam gdzie umieściłam 3 kropki wpisz albo prawdziwe dane swojej mamy lub je wymyśl nie wpisywałam tam nic,żeby np nie zawyżyć wieku twojej mamy,bądź np zły zawód,co mogłoby cię urazić.Jeżeli jakieś słowa w charakterystyce masz ochotę zmienić to zrób to ta decyzja należy do ciebie. Pozdrawiam!!
14 4 14