Odpowiedzi

2010-01-05T14:30:25+01:00
Dawno temu, w królestwie "Harribo" gdzie mieszkały "Żelusie" stała nawiedzona chatka, gdzie mieszkał Żeluś Czarny. Kiedyś uczynił coś bardzo złego- wydał swoją wioskę, która miała plan na zdobycie broni palnej, która była niszczycielska dla całego świata. Żeluś zrobił to, ponieważ nie miał innego wyjścia. Duchy nawiedzałyby go cały czas, a Żeluś bał się duchów więc to zrobił. Za to skazano Żelusia Czarnego na dożywotnią pracę w krainie śniegu, gdzie miał odśnieżać podjazd do pałacu, który był bardzo długi, a śnieg padał cały czas-24h na dobę,7 dni w tygodniu. To była syzyfowa praca. Za każdym razem kiedy odśnieżał śnieg wracał... To jest propozycja
2010-01-05T14:35:00+01:00
Egzamin szóstej klasy- syzyfowa praca
Na początku września chciałem dobrze rozpoczać naukę w szóstej klasie.Starałem się aby w przyszłości był bym lepszy.
Uczyłem się i uczyłem ale to niezdawało żadnego efektu.
Styczeń- prawie połrocze zamną. Obniżyłem się w nauce.
Zachowanie szło notorycznie w dół. Nadeszły ferie. Moi znajomi bawili się świetnie na nartach a ja siedziałem w domu i uczyłem się. Chciałem aby test, który odbędzie sięw kwietniu był drobnostką. Oddałem pracę z Krzyżaków. Niestety pani powiedziała że tragicznie.
Na razie się niemartwiłem aż tak bardzo ale gdy paTRZYŁEM na kalendarz uciekały mi 6-9 dni.
Marzec- byłem strasznie zdenerwowany bo niedługa ( za tydzien miałbym pisać test) będę pisał jak dotąd najważniejszy test.
Nadszedł ten dzień. Nic się nie stresowałem anie nie bałem.
Dobiero gdy zobaczyłem zadanie przeraziłem się. Pisałem pisałem pisałem, a to pisanie trwało wiecznie. Wydawało mi się że czas stoi w miejscu. Gdy byłem przy 20 zadaniu (a było 25 co tego 25 było wypracowaniem) myślałem że już koniec ale jeszcze było do końca 45minut. ZXdziwiłem się ponieważ nauka szła mi kiebsko a napisałem tak naprawdę dobrze wszystko.
Gdy się boimy czegoś albo nie jesteśmy pewni, czynność którą wykonujemy to Syzyfowa praca. Ciągle próbowałem wejść na szczyt ale spadłem. ak samo na teściemyślałem że już koniec czasu atu dobiero 15minut mineło. Gdy czegoś się boimy i nie możemy wykonać taką czynność nazywamy "syzyfowa pracą".


Dziękuje że mogłem pomóc pozdrawiam i licze na Najlepszą Odpowiedź :P