Odpowiedzi

2010-01-05T15:01:54+01:00
Faun był pół-człowiekiem pół-kozłem górę miał z człowieka a dół z kozła (włochate nogi z racicami) nosił czerwony szalik w zielone paski. Faun był sympatyczny i bardzo miły,lecz obawiał się bardzo Złej Wiedźmy
28 3 28
2010-01-05T15:11:12+01:00
Wygląd :

Faun to leśny bożek miajacy postać pól człowieka pól kozła. zamiast stup miał najprawdziwsze kopytka. miał również ogon który włóczył sie po ziemi. jego skora była lekko czerwona, twarz była dziwna. miał krotka i ostro zakończona bródkę i kręcone włosy z których wystawały dwa małe rożki. jego zadaniem w Narnii było porywanie dzieci i przyprowadzanie do Białej Czarownicy, ale z Łucja tak nie postąpił wiec okazał dobre serce. był również wrażliwy i starał sie być dobrym ale mu to nie wychodziło, Był uprzejmy oraz życzliwy.

Charakter :

Jest pierwszym stworzeniem narnijskim, które pojawia się w Opowieściach z Narnii, spotyka go Łucja Pevensie na Latarnianym Pustkowiu. Tumnus jest uprzejmym i wrażliwym faunem, od razu zaprasza małą dziewczynkę do siebie, na podwieczorek.Jego pieczara, wykuta w czerwonej skale, jest czysta i schludna. Tumnus pięknie gra na flecie i dużo czyta, a także posiada dar opowiadania pięknych historii. Ma bardzo miękkie serce i przyznaje się Łucji, że przyprowadził ją do siebie z rozkazu białej czarownicy, która rozkazała mu uwięzić każde dziecko, jakie pojawi się w jego okolicy. Nie czyni tego jednak i odprowadza dziewczynkę do latarni.

To tylko miałam...też musiałam pisac taką pracę więc wybierz sobie co wazniejsze ;p
28 4 28