Proszę pomóżcie mi napisać wypracowanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Daje dużo punktów proszę zeby to było mniejwięcej na jedną stronę A5
Czy w dzisiejszych czasach Łatwo byc dobrym człowiekiem???
Zgromadź jak najwięcej argumentów uzasadniając wasze zdania
Nie podawać stron bo zgłaszam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DZięki

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-01-05T15:59:49+01:00
Czy w dzisiejszych czasach łatwo być dobrym człowiekiem?

Każdy z nas może stać się dobrym człowiekiem. Żeby jednak osiągnąć ten cel trzeba się bardzo napracować. Dobry człowiek powinien pomagać wszystkim, być dla innych dobry i najlepiej robić wszystko bezinteresownie. Ale czy to możliwe w tych czasach? Spotykamy wiele osób, które prowokują nas swoim zachowaniem i niełatwo być dla nich miłym. Większość ludzi nie wytrzymuje i daje się sprowokować. Nic z tego nigdy dobrego nie wychodzi. Rzadko spotyka się również kogoś, kto robiłby wszystko bezinteresownie. Obecnie wszyscy dążą do tego, żeby żyło im się jak najlepiej i żeby mieć jak najwięcej pieniędzy. Pomagać zaś każdy może. Nie ważne w czym, ważne żeby naprawdę udzielać szczerej pomocy.
Niekażdy chce być dobrym człowiekiem. Niektórym kojarzy się to z czymś głupim i niekorzystnym. Rzeczywiście, zysk materialny jest nieduży, ale za to zyskuje się uznanie wśród innych. Można to potgraktować jako wynagrodzenie za wszystkie dobre uczynki. Szacunek bywa bardzo przydatny.
Podsumowując to wszystko, możemy stwierdzić że bycie dobrym człowiekiem w obecnych czasach nie jest łatwe. Jest wręcz trudne. Wiele rzeczy staje na drodze do stania się nim. Na dodatek trudno funkcjonować bez niczego, bo jak już wcześniej wspomniałam, pomoc nie przynosi większych zysków. Takie jest moje zdanie o tym.

P.S nie udało mi się tego bardziej rozwinąć, ale mam nadzieję, że choć trochę pomogłam
1 2 1