List nieformalny

Droga Rodzinko!

Wróciłam właśnie bezpiecznie do swojego domu i nawet nie wyobrażacie sobie jak się cieszę z powrotu.
Chciałabym wam bardzo podziękować za waszą gościnność, za pomoc w trudnych chwilach i to, że traktowaliście mnie jak własną córkę.
Pamiętacie jak siadaliśmy razem wieczorami przy kominku i opowiadaliśmy sobie kawały śmiejąc się do rozpuku? To miłe wspomnienie zostanie na zawsze w mojej pamięci.
Chciałabym się wam odwdzięczyć za interesujący pobyt u was i zaprosić was na wakacje do mojego kraju Polski, gdzie pokaże wam wspaniałe miejsca do zwiedzenia takie jak Stare Miasto i Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.

kochająca
XYZ


Proszę o tłumaczenie, można troche pozmieniać, ale ogólnie mająbyć takie punkty:
*info o bezpiecznym dotarciu do domu i opisaniu radości z powrotu,
*podziekowanie za goscinnosc i udzielona pomoc
*przywołanie miłego wspomnienia i krotko opisać je
*zaprosić do polski i wyrazic nadzieje, że będe mogła odwdzięczyć się organizując moim angielskim gospodarzom interesujący pobyt,

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-05T16:41:26+01:00
Dear Family,
I have just came back home savely and I am very happy to be back. I appreciate your hospitality and help. I really felt as if I was your daughter. I will always remember sitting by the fire place with you, telling jokes and laughing out loud. It was a lot of fun for me. I would like to pay off and invite you for holidys in Poland. I hope you enjoy sightseeing here as far as Warsaw Old Town and Palace of Culture and Science are concerned.
Yours sincerely
XYZ