Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-01-05T17:25:16+01:00
Uważam, że miłość niejedno ma imię. W swojej pracy, postaram się uzasadnić to stwierdzenie kilkoma argumentami.

Pierwszym argumentem jest ból. Właśnie tak najczęściej określana jest miłość. Wiele osób z jej powodu przeżywa wielkie życiowe zamieszanie, które nie zawsze kończy się najlepiej. Mówią, że miłość jest najważniejszym uczuciem, ale potrafi zranić, co wiąże się z wielkim bólem.

Kolejnym argumentem jest szczęście, które daje miłość. Mimo tego, że uczucie te jest nieobliczalne, każdy zakochany wie, że bez miłości nie ma nic. Będąc kochanym i kochając jesteśmy w stanie zrobić wszystko dla tej drugiej osoby. Właśnie to jest piękne.

Nie można pominąć także spostrzegania miłości w oczach innych. Jedni, czekają na tą jedyną, wymarzoną drugą połówkę, na którą wiedzą, że będą mogli liczyć. Inni zaś, bronią się przed miłością, duszą ją w sobie. Zazwyczaj osoby, którym miłość dała nic innego tylko ból, nie chcą przeżywać jej na nowo.

Myślę, że przytoczone argumenty pozwolą zgodzić się z twierdzeniem, że miłość niejedno ma imię. Jest spostrzegana jako coś wyjątkowego, ale również zostawiającego bolesne ślady.
9 2 9