Odpowiedzi

2009-09-20T12:58:27+02:00
Hi!
How are you? I'm writing to you because i want to meet you before our camp :)
So, My name is Daniel. I'am (wiek) years old. I like watching tv, listening to music, and surfing the Net.
My family consist of mum, dad, me and (jeśli masz jakieś rodzeństwo to napisz)
I have a lot of friends. My best friend is (imię najlepszego przyjaciela) He likes doing the same things like me. I hope you'll meet him too.
I am from school ( napisz nr i miejscowośc szkołły)
We have great teachers. Maybe they give us a lot of homework, but i like them. My favourite teacher is a teachor of english. he is great!
That's all about me, maybe you write me back something about you?
Greets
Daniel

CZeść,
Jak się masz, pisze do cb bo chce cie poznac przed naszym wspolnym obozem.
wiec mam na imie daniel, mam iles tam lat. Lubie ogladac telewizje, sluchac muzyki i serfowac po internecie.
Moja rodzina sklada sie z mamy, taty......
Mam duzo pryzyjaciol. moim nalepszym jest....
Lubie robic te same rzeczy co ja. Mam nadzieje ze jego tez poznasz.
Jetsem ze szkoly......w ...
Mamy tam świetnych nauczycieli.
Mozę zadają nam duzo pracy domowej ja i tak ich lubie. Moim ulubionym nauczucielem jest nauczyciel angielskiego. on jest swietny!]
To wszytsko o mnie, mozee odpiszesz mi cos o sobie?
Pozdro
Daniel
Najlepsza Odpowiedź!
2009-09-20T13:07:36+02:00
1. Cześć Jane.
Mam na imię Filip i piszę ten list do Ciebie ponieważ są wakacje i nudzi mi się a także mam nadzieje na bliższą znajomość. Mieszkam z rodzicami i dwa lata młodszym bratem. Często spotykam się z moim przyjacielem Kamilem. Czasem chodzimy na podwórko i tam spotykamy się z resztą znajomych. Zawsze świetnie się bawimy i często chodzimy do kina.Interesuję się sportem. Bardzo lubię jeździć na wycieczki rowerowe a także co weekend chodzę na basen z przyjacielem.Do szkoły dojeżdżam autobusem. Najbardziej lubię matematykę, czasem pomagam robić zadanie koledze jeśli czegoś nie rozumie. Zawsze rano mam problem ze wstawaniem ale potem w szkole jest fajnie i nie czuję się zmęczony. A ty jak spędzasz wolny czas? Mam nadzieję na szybką odpowiedź. Pozdrawiam.


1. Hello Jane
I have to the name Filip both I am writing this letter to you since there are holidays and I'm bored as well as I am having high hopes to the closer acquaintance.I am living with my parents and two years with younger brother.
I often meet with my friend with Kamil. Sometimes we go to the courtyard and there we are meeting with the rest of acquaintances. Great we always play and we often go to the cinema. I am keen on sport. Very much I like to go to bicycle trips as well as every the weekend I am going swimming with the friend. I am arriving at the school by bus. The most I like mathematics, sometimes I am helping the friend to do the task if he doesn't understand something. In the morning I always have a problem with getting up but then he is at school great and I am not feeling tired.And you how are you spending the free time? I am having high hopes to a prompt reply. I am greeting.
  • Bugi
  • Początkujący
2009-09-20T14:27:20+02:00