Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-05T19:13:36+01:00
Moim zdaniem szkoły nie powinny być dzielone na damsko męskie, ponieważ rówieśnicy powinni przebywać w mieszanym otoczeniu, aby lepiej nawzajem się poznawać, wymieniać poglądami i wiedzą. Gdyby szkoły zostały podzielone, mogłoby to za skutkować na braku jakichkolwiek umiejętności kontaktów z innymi ( z drugą płcią przeciwną ). Oznaczałoby to rozdział na dwóch różnych osobników i brak kontaktów między relacjami damsko-męskimi.
2010-01-05T19:14:23+01:00
Moim zdaniem szkoły nie powinny byc dzielone na damsko męskie . Ale Nauczuciele , czy chociażby Nasi rodzice uważaja , ze to byłby dobry pomysl . Ich ulubionym argumentem jest to , ze dziewczny w wieku dojzewania , nie myslą o nauce , a jedynie o chłopakach. który ładniejszy i tym podobne sprawy . Zaś chłopacy myslą o tym jak zaimponować tym dziewczynom , co zrobić , aby One zwróciły na Nich uwage .. zawczyczaj są to rzeczy bardzo głupie .. Nauczyciele uważaja , ze pracując w grupie z Samymi Dziewczętami , jest łatwiej przekazać duża ilośc wiedzy , ponieważ z dziewczetami łatwiej nam sie porozumiec . Natomiast do chłopców trudniej dotrzeć , gdyż Oni są bardzo zbuntowani .
Ale My jako młodzież nie popieramy tego , nie mając relacji z chłopakami w latach młodości , trudniej bedzie nam nawiazach jaki kolwiek kontakt z nimi , w pozniejszym zyciu . ;d