Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-05T22:34:15+01:00

Muzyka odgrywa bardzo dużą rolę w moim życiu. Jest czymś,bez czego trudno mi żyć. Uważam,że dzień bez słuchania muzyki ,bądź też bez śpiewania jest dniem straconym.
Od wielu lat interesuję się różnymi rodzajami muzyki. Mało ważne,czego słucham. Istotne jest to, że dzięki temu słuchaniu mam lepsze samopoczucie. Muzyka wyraża nasze najskrytsze uczucia i pragnienia. Kiedy śpiewam,poprawia mi się humor,zapominam o szarej rzeczywistości,o problemach. Muzyka to taka odskocznia od codzienności.. od szkoły,od wszystkiego co nas otacza. To daje taką dodatkową energię. W chwilach zaspania ,jesiennej szarugi ,gdy nic nie chce się nam robić, powinniśmy słuchać muzyki. Muzyka dla niektórych jest równie piękna, jak niebo usiane gwiazdami. Myślę, że każdy z nas ma wiele takich rzeczy, do których mógłby porównać muzykę. Dzięki muzyce życie staje się kolorowsze,łatwiejsze i ja też tak uważam.
Muzyka jest całym życiem. W sumie to swoista pasja. Słucham tego, co mnie poruszy i wywoła we mnie pewne emocje. Nie ograniczam się na żaden gatunek. Jednak dla mnie sztuka musi mieć „to coś”…