Odpowiedzi

2013-08-31T17:03:38+02:00
          Moja choinka jest nie dosyć duża.Jest bardzo ładnie przystrojona.
Ma na sobie bardzo dużo różno kolorowych lampeczek.
Na jej czubku znajduje się gwiazda.Dookoła jest ona ozdobiona łańcuchem wielkanocnym.Tata wziął sztuczny śnieg i posypał nim choinkę.
Teraz wygląda ona jak bałwanek.Gałązki są przyozdobione za pomocą bombek.
Są na nich różne rysunki związane ze świętami.Ne jednej jest Mikołaj, na drugiej są renifery, a na trzeciej jest bałwanek.
Ich kolory są bardzo wesołe.Niektóre są czerwone a niektóre różowe.
            Choinka jest bardzo ładna.Bardzo mi się ona podoba.Chce aby była ona taka co roku.
2013-08-31T17:32:46+02:00
Moja świąteczna choinka koniecznie musi być żywa, może to być sosna, jodła, świerk czy daglezja. Świeżą choinkę, jak co roku, przystrajam różnego rodzaju dekoracjami. Koniecznie muszą znaleźć się na niej bąbki, łańcuchy kolorowe, które niegdyś sam robiłem z papieru, wycinając kolorowe paski i sklejając je końcówkami. Mój papierowy łańcuch mierzył około 5 metrów, był więc bardzo długi. Zawsze też ozdobą jest wata, której kawałki rzucam na choinkę, a jej symbolem jest śnieg. Kupuję też i sam robię różne ozdoby: zajączki, mikołaje, aniołki, bałwany oraz różne kolorowe gwiazdy które sam wycinam z papieru. Na samym czubku choinki musi znajdować się gwiazda, kolorowa, z jakimiś wzorkami lub złota.
Atmosferę świąt do tych wszystkich osdób dodają światełka, którymi obwieszam gałązki dookoła choinki. Po włożeniu wtyczki do kontaktu choinka staje się promienna, rozświetla mój pokój na różne kolory, jest w niej energia która wszystkich wprawia w dobry nastrój świąteczny.

pozdrawiam, blackshooter:)