Heej :)
Mam na jutro napisać humoreskę (krótkie opowiadanie o zabawnym zdarzeniu) na wybrany temat tzn .
- albo Pewnego dnia przydarzyła mi się zabawna historia ,
- albo Pewnego dnia byłam świadkiem zabawnego zdarzenia.
(oczywiście zdarzenia wymyślone) xD
Proszę aby nie było za krótkie ( tzn. nie 3-4 zdania , tylko z 7 xD)
Aaaa ... i najlepiej jakby było to jakieś śmieszne miejsce , w którym rozgrywa się akcja , lub jakiś śmieszny bohater ... albo śmieszne słowa xD
Daje dużo punktów.
Proooosze pomóżcie !!!!
Z góry dziękuuje ;** !
Pozdrawiam

2

Odpowiedzi

2010-01-05T21:52:31+01:00
Pewnego słonecznego dnia, szłam do szkoły już lekko spóźniona. Śpieszyłam się bardzo. Ludzie dziwnie się na mnie patrzyli, lecz nie miałam czasu myśleć dlaczego. Doszłam już do szkoły i koleżanka wybuchła śmiechem gdy stanęłam przed nią. Gdy spytałam o co chodzi spojrzała na moje buty. Spojrzałam i ja. Zapomniałam zmienić kapci na buty.
93 4 93
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-05T21:59:36+01:00
Pewnego dnia przydarzyła mi się zabawna historia , kiedy spacerowałam po lesie(możesz dać mieście) spotkałam bardzo dziwne zwierzę. Miało bardzo wielkie oczy. Przestraszyłam się i krzyknęłam : RATUNKU!!! A to zwierzę powiedziało stłumionym głosem : Ciszej .... Byłam w szoku kiedy to usłyszałam i po chwili zapytałam : "Czym ty jesteś??" A to coś odpowiedziało jestem Klusek. Jak usłyszałam jego imię nie mogłam przestać się śmiać , położyłam się na ziemie i śmiałam się do wieczora. W nocy do lasu/miasta przyszła mama i zaczęła mnie szukać. Usłyszała mój śmiech i podbiegła do mnie , zapytała - dlaczego się tak śmiejesz?
Ja jej na to : Klusek
- Skoro jesteś głodna to wracajmy do domu i zrobię Ci klusek.
62 2 62