Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-06T14:19:46+01:00
1. Uwaga ! Nowość na rynku. Stół bez nóg. Ten stół posiada same zalety: jest poręczny, tain oraz można przy nim poćwiczyć gimnastykę.

2. Metalowy podręcznik. Jest ciężki, ale nie musimy się martwić o zagięte i podarte kartki.

2. Poduszka bez pierza, wypełniona wacikami od zmywania makijażu. Wygodna, poręczna i panie nie muszą się martwić, że nie mają czym zmyć makijażu.


Prosz o naj ;)
3 2 3
2010-01-06T14:31:22+01:00
1. Stół(ale bez nóg)

Ten stół ma drewniany blat, ale nie ma wcale nóg. Zamiast tego blat jest przymocowany do ściany. Stół jest rzeźbiony w różne wzorki, które są kolorowe.

2. Podręcznik(ale bez papieru)

Podręcznik do biologi, który mnie zaskoczył. Ma ładną zieloną okładkę z żółtym napisem "biologia". Książka ma gruby grzbiet, ale co mnie zaskoczyło to fakt, że pomimo tego nie ma w niej ani jednej kartki. Okazało się, że jest to podręcznik bez papieru. Tylko okładka a w środku nic. Kompletnie nic.

3. Poduszkę(ale bez pierzy)

Różowa poduszka w kształcie serca z czerwonymi frędzelkami. Jest miła w dotyku, zrobiona z gładkiego materiału. Jej środek wypchany jest całkiem oryginalnie, inaczej niż w tradycyjnym sposobie jakim są białe piórka. Wypchana jest żółciutką gąbką, ale to nie zmienia faktu, że dobrze się na niej śpi.

Mam nadzieję, że dobrze zrozumiałam zadanie i pomogłam;)
2 3 2
2010-01-06T15:05:53+01:00
1.Stół bez nóg
ten stół jest rzeźbiony w różne wzory.ma blat lecz nie ma nóg.jest on przymocowany do ściany.

2.Książka bez papieru

okładka tej książki jest kolorowa i prostokątna.jest bardzo lekka i w środku nie ma nic.to mnie zdziwiło, ponieważ jest to piękna książka na okładce ale jest pusta.

3.Poduszka bez pierzy.

ta poduszka nie jest miękka ale też nie jest twarda.jest pusta w środku.ma przepiękne wyszyte wzorki.jest wypchana miękką gąbka.2 2 2