Czy Tomek Sawyer mógł by zostać moim przyjacielem.?
Uwaga wypracowanie conajmniej na strone.! ;]
Oczywiście po przeczytaniu tego:
;D

Tomek Sawyer to tytułowy bohater powieści. Tomek jest sierotą wychowywanym przez ciotkę Polly. Ma kilkanaście lat. Jest niskim, piegowatym chłopcem o kręconym jasnych włosach, nie dba o ubiór, bywa ubrany niechlujnie, na głowie nosi słomiany kapelusz. Nie lubi chodzić do szkółki niedzielnej i do kościoła. Od rana do wieczora zajęty jest "męskimi" sprawami. Tomek jest samodzielny, odważny, z bujną fantazją i wyobraźnią. Potrafi poradzić sobie w każdej nawet najtrudniejszej sytuacji, nie traci nadziei na pozytywne wyjście z opresji. Jest lubiany i koledzy bardzo chętnie z nim przebywają. W sprytny sposób, Tomek manipulować swoimi kolegami. Przykładem może być malowanie płotu za kare. Tomek płot zaczął malować, za resztę pracy wykonali koledzy, za tą pracę jeszcze mu "zapłacili". Tomek miał nadzwyczajne poczucie humoru:
to wypuścił w kościele szczypawkę, to dał kotu "mordercę cierpień" (morderca cierpień to lek ciotki Polly), to przyszedł na własny pogrzeb.!!

Tak więc to tyle i z góry dziękuję.!! :]] :**

To zadanie muszę mieć na jutro.!!
Błagam Was napiszcie mi to.!
HELP

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-09T15:54:44+01:00
Tak owszem by mógł , ponieważ był energicznych chłopcem , taka jak ja jestem .Bardzo mi się podoba jego charakter , byśmy mieli na pewno dużo wspólnych tematów .Miał śmieszne przygodny , ja też mam takie czasem , więc na pewno byśmy się świetnie bawili.
25 3 25