Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • zntt
  • Początkujący
2010-01-06T16:40:02+01:00
Droga dziewczynko z zapałkami .
wiem , że miałaś bardzo trudne życie . gdybym była jedną z przechodni , na pewno bym ci jakoś pomogła. wyobrażam sobie ile wycierpiałaś . Ludzie, którzy koło ciebie przechodzili zauważyli Cie dopiero , gdy leżałaś zmarznęta, uważam, że to było złe z ich strony. Pozdrawiam Cie serdecznie! ........ { imie w miejsce kropek }


9 2 9
2010-01-06T16:46:56+01:00
(Miejscowość i data)

Kochana Dziewczynko z Zapałkami!

(Akapit) Bardzo mi przykro z powodu Twojego sieroctwa. Chciałbym Ci bardzo w jakiś sposób pomóc. Może odwiedzisz mnie? Byłbym bardzo uradowany Twoją wizytą. Dużo o Tobie słyszałem i jeśli tylko byś chciała zostanę Twoim najlepszym przyjacielem. W każde wakacje będziemy łowić ryby w stawach, lub urządzać pikniki w ogrodzie. Odwiedzimy wesołe miasteczko a może nawet aqua park. Same myśli o tym podnoszą mnie na duchu. Proszę zgódź się i przyjedź! Może opiszę Ci teraz czym się interesuję?
(tu wpisz czym się interesujesz) A Ty? Co lubisz robić? Masz jakieś zainteresowania? Moje ulubione miejsce gdzie lubię chodzić to (wpisz miejsce) a czy Ty masz takie? Odpisz mi koniecznie! Już się nie mogę doczekać odpowiedzi. Tyle jeszcze chciałbym Ci powiedzieć!

Do zobaczenia!
Twój Przyjaciel (imię)
7 4 7