Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-06T17:24:46+01:00
Ostatnio przeczytałam książkę pt. 'Kod Leonarda da Vinci'. Ta książka jest bardzo interesująca. Akcja toczy się w niej bardzo szybko,co sprawia,że ta powieść wciąga. Czyta ją się przyjemnie i szybko. Jest ciekawą lekturą,która wprowadza nas co nieco w sprawy historii kościoła i dzieł sztuki. Poprzez to czytając ją,także pogłębiamy naszą wiedzę. Ta książka jest warta przeczytania.


Książka 'Kod Leonarda da Vinci' jest niewarta przeczytania. Jest bardzo obszerna. Zawiera treści,które ciężko zrozumieć.Napisana jest trudnym językiem i nie należy do najciekawszych,choć została okrzyknięta bestsellerem. Dobra reklama,autor i okładka,nie wystarczą,ważne jest także co książka zawiera. Uważam,że czytanie tej powieści jest stratą czasu.

2 3 2
2010-01-06T17:30:06+01:00
Uważam ,że książka pt.Bajki Robotów,jest nudna.Dlatego,ś e zawiera treści nie prawdopodobne i tak zwane nib śmieszne .Nie ma sęsu jej czytać.

Bardzo spodobała mi się książka pt.Bajki Robotów,ponieważ jest ona ciekawa, pełna przygód ,w których uczy o różnych rzeczach.