"To były wspaniałe święta Bożego Narodzenia, opowiem wam o tym." - opowiadanie z dialogiem. To bardzo pilne!
Krótki opis "Co robiłam w Święta":
po zapakowaniu wszystkich prezentów na ostatnią chwilę, pojechaliśmy do babci, o dziwo się nie spóźniając. Zaraz po przyjeździe, ja i mama pomogłyśmy babci pozanosić wszystko na stół, a w tym czasie tata, wujek i dziadek poszli do sąsiedniego pokoju pogadać. doszła jeszcze do nas Ania, która jest narzeczoną wujka. Rozłamaliśmy opłatek i usiedliśmy do stołu, wszyscy się zajadali, żartując przy tym. Później, nie czekając na pierwszą gwiazdkę (było pochmurno), ja, jako najmłodsza zaczęłam rozdawać prezenty. Wszyscy się bardzo ucieszyli i po półgodzinie odpoczynku zjedliśmy ciasto przyniesione przez mamę i sernik zrobiony przez babcię. Potem nie wiem co się działo, bo poszłam do pokoju pograć na laptopie wujka.

Oczywiście możecie to podkolorować, jeśli macie jakieś pytania, to proszę, wysyłajcie je w wiadomościach, a nie jako odpowiedź..

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-09T16:52:22+01:00
Wigilię spędziłam u babci. Przyjechaliśmy na ostatnią chwilę. Nie mogłam się doczekać kiedy będę rozdawać prezenty. W każdą Wigilię rozdawałam prezenty, bo byłam najmłodsza. Gdy weszliśmy do domu babci wszystko już było gotowe, zostało tylko poukładać wszystko na stołach. Ja i mama szybko wzięłyśmy się do pomagania babci przy roznoszeniu potraw. Natomiast dziadek, tata i wujek poszli porozmawiać do pokoju. Później dołączyła do nas narzeczona wujka-Ania. Kiedy już skończyłyśmy wszyscy połamaliśmy się opłatkiem. Składaliśmy sobie nawzajem mnóstwo życzeń. Nie mieliśmy co robić, a jeszcze nie było pierwszej gwiazdki, ale mimo to zaczęłam podawać prezenty. Goście dostali świetne podarunki. Spróbowliśmy wszystkich ciast na stole. Potem poszłam na góre i grałam na laptopie wujka.....(imię wujka).