Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-06T18:34:39+01:00
Pewnego ranka, wczesną wiosną Marcin udał się na spacer. Przechodząc przez las napotkał pewną dziewczynę. Zapytał ją: Co się stało? Czemu jesteś smutna? Ona odpowiedziała mu: Mój piesek Pusio mi zaginął. Marcin stwierdził że nie może pozwolić na to aby piesek się nie znalazł. Postanowił jej pomóc. Cały dzień go szukali, aż wieczorem postanowili zakończyć poszukiwania. Marcin jako kulturalny chłopak odprowadził dziewczynę do domu. Okazało się że Pusio czekał pod drzwiami. Właścicielka psa była ucieszyła się, że są ludzie którzy potrafią bezinteresownie pomagać. Od tej pory zostali przyjaciółmi i razem we trójkę spędzali całe dnie na zabawie.
1 5 1
  • PK10
  • Początkujący
2010-01-06T18:39:00+01:00
Przyjaźń musi być szczera i dobra.dobry przyjaciel nie mówi twoich sekretów ani ci nie dokucza,gdy masz jakieś problemy zawsze ci powinien pomuc.gdy ktoś ci dokuczy staje w twojej obronie.pomaga w nauce jeśli masz problemy.
przyjaźń jest fajna bo ma się dużo kolegów i koleżanek,ale tak naprawde powinien być jeden przyjaciel ,ale on musi być dobry,koleżeński,życzliwy,miły,...itp. :)