Napisz list do znajomego który po raz pierwszy odwiedzi Polskę w liście poinformuj że odbierzesz go z lotniska zapytaj o datę i godzinę przylotu opisz krótko swój wygląd i jak będziesz ubrany doradź co powinien zabrać ze sobą i jakiej pogody powinien się spodziewać zaproponuj miejsce do zwiedzania poproś o szybką odpowiedź


120- 150 słów

1

Odpowiedzi

2009-09-21T16:42:40+02:00

Dear Matthew

When you reach the Polish? I can not wait. I have so much to show you in my country. Collect you from the airport. Please enter the date and time. In Poland, this time a little cold, so the Pack some warmer things, but the heat it can sometimes be. Take the best all-weather clothes, because anything can happen. In the capital, we can fully explore the amazing buildings. Among other things, the Royal Castle. You will not be bored. I hope that you like you like it. How you are now wearing. I'm wearing red shorts, a bright blue shirt with short sleeves and blue slippers. Reply soon. I miss you already too. Waiting for a letter from you.

Love

Any

Nie wiem czy możę być

tu jest na język polski przetłumaczone:

Drogi mateuszu

Kiedy dotrzesz do Polski? Już nie mogę się doczekać. Mam ci tyle do pokazania w moim kraju. Odbiorę cię z lotniska. Podaj tylko datę i godzinę. W Polsce jest o tej porze trochę zimno, więc spakuj jakieś cieplejsze rzeczy, lecz ciepło też może czasem być. Najlepiej weź ubrania na każdą pogodę, bo wszystko się może zdarzyć. W stolicy możemy zwiedzić pełno niesamowitych budowli. Miedzy innymi Zamek królewski. Nie będziesz się tu nudzić. mam nadzieje że ci się ty spodoba. Jak jesteś teraz ubrany. ja mam na sobie czerwone szorty, jasną błękitną bluzkę z krótkim rękawkiem i niebieskie klapki. Odpowiedz szybko. Tęsknię już za tobą. Czekam na list od ciebie.

Kocham

Any