Napisz podruż dookoła świata
(Twoja praca powinna zająć co najmniej 3 kartki a4)
(prosze uwzględnić:
-opis geograficzny danego miejsca
-fałna i flora danego miejsca
-położenie opisujacego miejsca
-zabytki)
<proszę nie uwzględniać: historii opisującego miejsca>

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-04-03T20:58:40+02:00
Wszystkim, którym marzy się ucieczka od nieco monotonnej codzienności, proponuję niezwykle zróżnicowaną dawkę wrażeń, emocji i widoków. Podróż dookoła świata to 27 dni w drodze poprzecinanej niesamowitymi atrakcjami. Na mapie wyprawy znajdują się między innymi: Chile, Wyspa Wielkanocna, Tahiti, Bora-Bora, Morea, Wyspy Cooka, Australia, Papua-Nowa Gwinea i Singapur.
Uczestników podróży czeka tradycyjne zwiedzanie miast, miasteczek i wiosek, degustacje miejscowych win i potraw
, rafting, kąpiel w ciepłych źródłach, śniadania w górach i świetnych restauracjach, jazda konna, medytacje na tle ośnieżonych andyjskich szczytów, kąpiel w zimnym Oceanie Spokojnym, spacer po plaży, piesza wycieczka na wulkan Rano Kao, odwiedziny legendarnej Polinezji Francuskiej, podziwianie tahitańskich wodospadów i muzeum Gauguina. Do tego pływanie
w towarzystwie rekinów i płaszczek oraz oglądanie Wielkiej Rafy Koralowej, safari Land Roverem po wyspach, rejs katamaranem, trekking na Wyspach Cooka i wizyta w Parku Kultury Aborygeńskiej.
Całość jest próbą sił
i charakteru, zbadaniem wytrzymałości organizmu
w bardzo różnych warunkach klimatycznych i strefach czasowych oraz jedyną w swoim rodzaju okazją podpatrzenia zwyczajów i codziennego życia ludzi w najodleglejszych miejscach na ziemi.
Cały czas praktycznie biegiem po lotniskach i większość czasu spędzonego w samolotach - bez sensu taka wyprawa wszystko fajnie tylko trochę mało czasu na zwiedzanie zgadzam się z przed mówcami cały czas w biegu i w samolocie ale jak ktoś nie latał samolotem to w sumie fajna rozrywka wszystko fajnie tylko trochę mało czasu na zwiedzanie:/ zgadzam się z przed mówcami cały czas w biegu i w samolocie:/ ale jak ktoś nie latał samolotem to w sumie fajna rozrywka Dla mnie fajnie!O czymś takim zawsze marzyłam-uwielbiam podróże i zwiedzanie świata fajnie to wygląda w wyobrazni,ale w praktyce ciężka podróż,zmiany klimatyczne dla zwykłych śmiertelników - tragedia.no i koszt zajeb.Super-cena też jest dobra.i to ma być podróż dookoła świata ? jak dla mnie to jedynie namiastka 17 dni to za mało czasu i co,że jest cudownie !