Odpowiedzi

2012-12-21T13:29:24+01:00

     Moja wymarzona szkoła jest przyjazna dzieciom i środowisku. Każdy z uczniów chętnie do niej uczęszcza i nikt nie powie, że lekcje są nudne.

     Na podwórku znajduje się ogromne wielofunkcyjne boisko do gry w piłkę nożną, ręczną, koszykową, siątkową oraz badmintona. Obok stoi mały plac zabaw otoczony białym płotem ze zjeżdżalnią, chuśtawkami, konikiem i piaskownicą. Wzdłuż placu i boiska prowadzi wąska dróżka posypana kamykami. Przy niej pięknie komponują się sadzonki z drobnymi kwiatami. Sam budynek jest pomalowany we wszystkie kolory tęczy co świetnie komponuje się z nastrojem panującym na zewnątrz. Okna są niewielkie ale wszystko doskonale przez nie widać. Drzwi szkoły są bogato zdobione w wycinanki wykonane przez dzieci, a ponadto nad nimi wisi ogromny transparent z napisem "WITAMY". Korytarz jest bardzo długi. Na jego ścianach wiszą tablice korkowe ogłoszeniami dla uczniów. Właśnie tam odbywają się cotygodniowe kiermasze. Na drugim piętrze znajdują się sale do: przyrody, geografii, jęz. polskiego, jęz. angielskiego i matematyki. Każda z tych sal posiada komputerowy zestaw dla każdego ucznia. Lekcje odbywają się bawiąc i ucząc co pozwala łatwiej zapamiętać materiał szkolny. Trzecie piętro posiada drzwi do najlepszych przedmiotów: informatyki, plastyki, techniki, historii i religii. Oprócz sali informatycznej nie ma już takiego wyposażenia, lecz lekcje odbywają się również w rozmaity sposób. Na samej górze jest sala gimnastyczna. Zawsze chętnie dzieci ćwiczą, gdyż zajęcia są prowadzone w ciekawy i prosty sposób. W szkole nie może zabraknąć dodatkowych atrakcji, takich jak wycieczki, spacery, poczęstunki, zabawy klasowe i szkolne. Dodatkowo dzieci noszą mundurki z logiem szkoły. Nauczyciele są bardzo wyrozumiali, mili i pomocni. Prowadzą nawet swoją fundacje, która pomaga biedniejszym dzieciom. Szkoła jest czysta i zadbana o co dbają sprzątaczki.

     Jest to najlepsza szkoła jaką kiedykolwiek mogłam sobie wymarzyć. Gdyby została zbudowana na pewno zaczęłabym do niej uczęszczać. 

147 4 147
2012-12-21T13:52:59+01:00

 Opiszę moją wymarzoną szkołę.Jest przyjazna otoczeniu,a przede wszystkim uczniomLubi każdego.Gdy kogoś zobaczy,mówi ,,Dzień dobry!''..Uczęszcza do niej bardzo duża ilość dzieci w wieku 5-13 lat.

 Moja wymarzona szkoła ma 20 pięter i 5 pięter pod ziemią.Na kazdym piętrze jest winda.Ściany są szklane zarówno na korytarzu,tak i w klasach.W jednej klasie może być maksymalnie 60 uczniów.Owa szkola posiada mnóstwo urządzeń elektrycznych,np.Robot Uspokajacz,który uspokaja niegrzecznych;Odpowiedziopoprawiacz-gdy uczeń jest odpytywany,to owe urządzenie mówi,czy odpowiedź dana przez ucznia jest poprawna.W każdej sali znajduje się dziennik,który po podaniu przez nauczyciela oceny,wpisuje ją sam.Każdy uczeń ma mundurek:chłopcy niebieski,a dziewczynki czerwony.W szkole tej nigdy nie jest zadawane zadanie domowe.Jest też dużo zajęć pozalekcyjnych.

  Bardzo lubię tą szkołę,ponieważ można nawiązać tu długotrwałe przyjaźnie.

  

37 3 37