Jesteś Romeo i musisz napisać LIST do swoich rodziców dlaczego chcesz popełnić samobójstwo.


min.1,5 str w zeszycie, praca ma byc na poziomie II Gimnazjum, nie musi być jakaś super praca ale ważne żeby nie było błędów ortograficznych itp.

PROSZĘ O NAPISANIE | | LISTU | |

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-06T20:33:35+01:00
Werona ,6.01.2010r
Drogi Ojcze!


Pisze ten list bo chcę ci wyjaśnić coś bardzo ważnego. Myślałem, że życie jest dużo łatwiejsze , że miłość jest dobrem które łączy dwoje ludzi zapewniając dwojgu zakochanym szczęście.Bardzo długo nad tym myślałem i nie widzę innego rozwiązania.
Musisz wiedzieć, że bardzo kocham Julię i nie wyobrażam sobie życia bez niej,jednak bycie razem z nią uniemożliwiają nam nasze rodziny. Ciągłe waśnie i kłótnie.To ukrywanie się i ciągła gonitwa zmęczyła mnie. Miałem nadzieję,że coś się zmieni ,że nasza miłość jest w stanie was pogodzić,ale jednak się myliłem.Stało się zupełnie odwrotnie.A nie mógł bym żyć bez Julii wiedząc,że obok niej jest jakiś inny mężczyzna, który dzieli z nią noce i dnie. Tato sam wiesz czym jest miłość,bo kiedyś byłeś w moim wieku i na pewno doświadczyłeś tego.
Jeśli czytasz ten list to wiedz,że właśnie w tej chwili żegnam się ze światem .Ojcze musisz mi wybaczyć i mnie zrozumieć,chcę to zrobić dla naszej miłości dla nas.Może tam będziemy mogli być razem bez żadnych przeszkód.Nikt nas nie rozdzieli.A umrzeć to za mały powód by przestać kochać dlatego,będę kochał wiecznie.Kocham Cię ojcze...

Romeo