Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-06T21:38:24+01:00
Od kilku juz lat Zenek mieszkał ze swoim wujkiem. Pewnego dnia przypomnial sobie Ule, dziewczyne w , której kilka lat temu sie zakochal :D . Poniewaz byly wakacje, a on siedzial w domu, postanowil pojechac do Olszyn odwiedzic swoich przyjaciół. To ju 5 lat minęło jak poznal Julka, Mariana, Pestkę i Ulę . Zenek bardzo sie denerwowal. Wiedzial, ze bedzie to niesamowite spotkanie, poniewaz wszyscy sie napewno zmienili. Zenek poprosil wuja, zeby zawiozł go do przyjaciół. Wujek z chęcią sie zgodzil i jeszcze tego samego dnia wyjechali. Pod wieczór byli na miejscu - w Olszynach. Na drodze Zenek zobaczyl 2 wspaniale dziewczyny, które niosly psa. Od razu je rozpoznal. To Ula i Pestka niosly Dunaja. Chlopak szybko wyskoczyl z samochodu i podbiegl do nich. Chcial sie przywitac. Jednak one go nie rozpoznaly. Zdziwione spytaly kim jest. Zenek zamian sie przedstawil opowiedzial im swoje wspomnienia o tajemniczej wyspie. Po nich wiedzialy, ze to nie moze byc nikt inny- to musi byc Zenek. Obie bardzo sie ucieszyly ze spotkania. Razem poszli do Mariana i Julka. Calą piątka udali sie na wyspę, gdzie spędzili wieczor na opowiadaniach i wspominaniu dawnych czasow. Kazdy z nich opowiadal, co zdazylo sie w jego zyciu, co robil przez ostatnie 5 lat . Bylo juz poznio kiedy Pestka , Marian i Julek usneli . A Zenek wyznal Uli, ze byl w niej zakochany. Ula również przyznala sie Zenkowi, ze go kochala. Zenek poprosil Ule zeby zostala jego dziewczyna, a ona sie zgodzil. I tak zakonczyl sie dzien. Nastepnego dnia Zenek wrocil do domu wuja, ale nie zapomnial o Uli. Czesto do siebie pisali ,a w wakacje odwiedzali sie nawzajem.
Mam nadzieje że Ci sie podoba :))
4 2 4
2010-01-06T21:45:07+01:00
(...) Rok później, następnego lata cała czwórka przyjaciół powróciła do Olszyn do dziakdków. Kiedy spotkali sie na wyspie, zaczęli wspomianać ubiegły rok i zdarzenia. W kryjówce dzieci wiele się pozmieniało. Zarosła gęstymi krzakami i drzewami. Zdziwiło to rozsądniejszą już Pestkę. Zdziwiło ją równiez to, jak zachowywała sie Ula. Była rozgadana, śmiała się i dokazywała razem z chłopcami. Po spotkaniu, dzieci jak zwykle musiały wrócić na kolację. Rozeszli się. Młoda Ubyszowa postanowiła zaprosić przyjaciółkę na spacer. Ta znów wyznała jej kolejną tajemnicę.
-Ja się spotykam z Zenkiem...
-Jakto? Przecież on wyjechał do wuja... Pamiętasz? - rzekła zaaferowana Pestka.
-Wiesz... Ja znam jego adres i... cały rok chodziłam z nim do szkoły... Mieszkałam z nim. Poprostu. Kiedy wyznał mi miłość zrozumiałam, że nie mogę pozwolić, by mnie opuścił. - z przejęciem kontynuowała Ulka.
-Ale... To cudownie! - krzyknęła dziewczynka.
Pestka natychmiast opowiedziała o wszystkim chłopcom. Ci nie zrozumieli ani słowa z podnieconego bełkotu, więc musieli wszystkiego dowiedzieć się z ust Urszuli. Po piętnastu latach, 27-letnia wówczas Ula wyszła za Zenka Wójcika - przystojnego, młodego mężczyznę. Zamieszkali razem w Olszynach.
5 4 5