Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-07T01:45:00+01:00
Magdalena Kozioł
ul. Powstańców Śląskich 34 m. 12
00-548 Warszawa
tel. kom. 0 666 555 444
Email: [email protected]

SPA HOTEL Regina
ul. Morska 28
00-598 Warszawa

Szanowni Państwo

Chciałabym ubiegać się o stanowisko Kelnerki w restauracji Państwa hotelu w Warszawie. Ogłoszenie znalazłem w dodatku praca “Gazety Lokalnej” z dnia 31.04.2009 r. Uważam, że dotychczasowe doświadczenie zawodowe, predyspozycje do pracy z klientami oraz kwalifikacje, które przedstawiam w załączonym życiorysie przekonają Państwa do rozważenia mojej kandydatury.

Aktualnie jestem studentką drugiego roku hotelarstwa i gastronomii w Wyższej Szkole Turystyki i Rekreacji w Warszawie. Jako że zajęcia na uczelni mam głównie przed południem, chętnie podjąłbym się pracy w Państwa hotelu popołudniami i wieczorami.

Posiadam duże doświadczenie w pracy kelnerskiej i barmańskiej. Odbyłam obowiązkową praktykę zawodową w restauracji Mexicana w Warszawie. Podczas wakacji w latach 2007 i 2008 pracowałam jako barmanka w dyskotece Titos w Palma de Mallorca (Hiszpania). Doświadczenie zdobyte nauczyły mnie dobrze sobie radzić w warunkach dużego stresu oraz silnej presji. Lubię pracować w grupie, a moje umiejętności komunikacyjne przydają się przy nawiązywaniu kontaktów z klientami.


Moje kwalifikację zawodowe wiążą się także ze zdobytym wykształceniem. Ukończyłam szkolenie barmańskie oraz kurs kelnerski w renomowanej Międzynarodowej Szkole Barmanów i Sommerlierów w Warszawie i otrzymałem certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności.

Wiem, że praca w Państwa hotelu wymaga wysokiej kultury osobistej oraz zdecydowania, a ponadto obsługa zagranicznych klientów narzuca konieczność posługiwania się językiem obcym. Pragnę zatem zaznaczyć, że porozumiewanie się w języku angielskim nie stanowi dla mnie problemu.

Mam nadzieję, że moja kandydatura spotka się z Państwa zainteresowaniem. Liczę na to, iż posiadane przez mnie doświadczenie oraz chęć do pracy przekonają Państwa do zaproszenia mnie na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której będę mógł szerzej zaprezentować swoją kandydaturę.Z poważaniem

Magdalena Kozioł
1 5 1