Napisz referat o Lady GaGa na strone A4. Ma tam nie byc calej biografi ma to byc napsiane wlasnymi zdaniami.Ma byc dlaczego ja lubie jaka muzyke nawgrywa i te informacje najwazniejsze(tylko ma nie byc kiedy ona sie urodzila ile ma lat gdzie mieszka itp.) Prosze o pomoc!! Musze dostac z tego 6 i ma byc praca estetyczna i pozadna!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-07T18:15:40+01:00
Lady Gaga jest moją ulubioną piosenkarką. Cenią ją za to że jest nieprzewidywalna i ma swój styl. Po za tym piosenki tej piosenkarki są uważana za jedne z najlepszych popowych piosenek na świecie.
Sławna stała się tylko dzięki trudowi i ogromnej charyźmie, z której jest znana. Trzeba przyznać, że bardzo się zmieniła; styl, wygląd, ale charakter nie. Bardzo trudno ją rozpoznać na zdjęciach z przed kilku lat. Jest ona młoda, a osiągnęła bardzo dużo. Jej piosenki pojawiają się na liście "Billboard", dlatego też jest także jedną z najbardziej cenionych piosenkarek na świecie. Jest także kompozytorką wielu tekstów piosenek, także dla innych piosenkarek np. Britney Spears i wielu innych...
1 5 1