Hej daje tylko tyle punktów bo więcej nie mam.Prosze pilnie o pomoc.

Zad.1.Napisze tekst pt.,,Warto jeść jabłka''.Zachęcająć do jedzemoa tych owoców uwzględnij m.in ich smak i wartość(nie więcej niż 4-5 zdań)

Zad.2Każdy człowiek jest inny niepowtarzalny.Jak sądzisz czy to dobrze że ludzie różnią się od siebie?Uzasadnij swoje zdanie.Odpowiedź ogranicz do 5 zdań.

3

Odpowiedzi

2010-01-07T14:31:38+01:00
Witaj .
Wedlug mnie dobrze ze ludzie roznia sie od siebie.
Gdyby ludzie byli jednakowi , to jeden czlowiek zrobil by cos zelgo i nie bylo by wiadomo ktory.Innym przykladem jest podaanie sie za kogos. Gdy kazdy jest inny pilnuje siebie i jest taki jaki jest.

nie jestem pewien czy to jest dobrze napewno forme zjeb...
bo napisalem to tak jakbym to mowil tak byle jak ,ale to juz sobie poprawisz .Widze u ciebie w niku jest nazwa kielce skoro to jest twoja miejscowosc nie mieszkamy daleko od siebie .
2010-01-07T14:35:46+01:00
1. Warto jeść jabłka

Powiedzmy szczerze, jabłka to wyjątkowe owoce. Już od dawnych czasów jabłka zyskują nasze serca. Jemy gumy jabłkowe i smakujemy jabłkowych lizaków. Ale co to jest w porównaniu do prawdziwego smaku soczystych jabłek ! Jabłka są soczyste, zawierają wiele cennych dla organizmu witamin. Ich smak jest niepowtarzalny i wyjątkowo specyficzny. Zachwyca nas aromat jabłek. Przecież nawet nasze mamy pieką ciasta z dodatkiem jabłek między innymi słynną szarlotke która podbija nasze serca. Zróbmy coś dla zdrowia i jedzmy te wspaniałe owoce. Przecież na świecie nie liczą się tylko słodycze... Warto czasem zasmakować takiej przyjemności , jaką jest świeży i intensywny smak jabłka.

2. Według mnie to wspaniale że ludzie są od siebie różni . Czym byłby świat gdyby wszyscy byli jednakowi ? Ludzie muszą mieć odmienne zdania , lubić coś innego . Tak jak słynni wynalazcy. Różnili się od innych ale to dzięki nim dziś żyje nam sie lepiej .
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-07T14:40:01+01:00
1. Warto jeść jabłka ponieważ są zdrowe i zawierają mnóstwo witamin. Jabłka są nieco kwaśne ale za to pozostawiają przyjemny słodki posmak i uczucie świeżości w ustach. Nie są drogie i w Polsce hoduje się je bez żadnych chemicznych nawozów ponieważ jabłka dobrze czuja się w naszym klimacie. Z jabłek można zrobić również ciekawe potrawy oraz sałatki owocowe
2. Moim zdanie to dobrze ze ludzie różnią się od siebie. Gdyby wszyscy byli tacy sami nigdzie nie moglibyśmy znaleźć przyjaciela, kolegów. Byłoby strasznie nudno, a ludzie nie odkrywaliby żadnych nowych wynalazków. Nie istnalyby żadne państwa, kraje, obce języki, kultury, nie moglibyśmy wyrażać siebie. Nawet ulice i domy wyglądałyby tak samo ponieważ ludzie myśleliby w ten sam sposób.