Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-07T16:01:09+01:00
Musisz napisać,że każdego dnia dzieje się coś, za co ponosisz konsekwencje, za co możesz się uśmiechać, za co możesz krzyczeć.. po prostu uczysz się na każdym dniu i to życie uczy cię życia.
otwierasz oczy,stawiasz kroki,rozmawiając z ludźmi uczysz się kontaktu,poznajesz siebie i swoje cechy, umiesz odróżnić dobro od zła, idziesz dalej, z czasem kiedy słońce pada Ci na oczy umiesz docenić piękno przyrody, każdy najmniejszy kamyczek wtedy staje się piękniejszy. wiesz,że zawsze po burzy wschodzi słońce, czyli zawsze, płacz,problemy pomagają Ci w przyszłości,jesteś dzięki temu silniejsza i umiesz sobie radzić. szkoła, szkoła czyli ludzie ,którzy pomagają Ci zaistnieć .
no nie wiem, musisz sobie jeszcze trochę pomyśleć, masz fajny temat :) ale to na prawde nie jest trudna praca, tylko piszesz, że jest to zadanie z wossu ,a ja idę bardziej w kierunku lekcji polskiego,dlatego nie wiem jak moge Ci pomoc.. ale może to co Ci napisałam, sie przyda.
wiesz, we wstępie piszesz czym jest życie. że jest jedną wielką lekcja,że ono bez przeszkód byłoby zupełnie nudne, że od czasu do czasu swoje myśli zmuszone są do szukania odpowiedzi na milion pytań związanym z byciem tutaj.
w rozwinięciu piszesz o codzienności .. o konsekwencjach, o czasie o wspomnieniach, o tym, że żyje się chwilą ,że nie można żałować niczego, że jesteśmy tu więc czujemy.
w zakończeniu możesz napisać - życie..życie kocham cię, bo uczysz mnie jak żyć ! przynajmniej ja raz tak sobie powiedziałam,kiedy coś szło nie dobrze, raz jak coś szło dobrze.
powodzenia ;)