Zad.1
Co oznacza słowo Dom.
zad.2
Przedstaw swoja rodzine.Opowiedz o mamie,tacie,rodzeństwie...Powiedz,co jest niepowtarzalnego własnie w Twoim domu:Jakie zwyczaje,tradycje,zajęcia,potrawy...są Waszą specjalnoscia?

Prosze o pomoc !!
Zadanie na teraz !!

2

Odpowiedzi

2010-01-07T15:16:54+01:00
Zad. 1

Dom- Oczywiście mądrość serca jest najwazniejsza, ale włąsnie dlatego wszystko jest zbudowane w harmonii z fraktali, powtarzajacych się wzorów zarówno w mikro i makro skali. Wiec nie ma przeszłości dla świetej geometrii, bo przeciez w niej zyjemy i sami jestśmy zbudowani według jej wzoru.

Taki najprostrzy przykład to wzór płatków sniegu, lisci na drzewach, czy nawet chmury, dymu, korony drzewa czy linii brzegowej między lądem a morzem? Za pomocą fraktali stało się to możliwe. Fraktale pomogły też uchwycić zjawiska chaotyczne, na przykład zachowanie giełdy czy zmiany pogody, bo zachowuje on samopodobną strukturę w nieskończonym ciągu powiększeń i wystepuje wszedzie i w wszystkich dziedzinach. Jest wewnętrzna niskończonością, którą można opisać matematycznie.


Zad.2

Mniej więcej napisz ile mają lat itp. to to zrobie.
3 3 3
2010-01-07T15:21:22+01:00
1) słowo dom to coś czego wiele ludzi nie potrafi określić słowem. Wiele osób uważa , że sam dom określa się jako miejsce zamieszkania tzn cztery ściany. Lecz nie dom to coś co tworzę Ja, mama, tato i moje rodzeństwo. Wspólnie żyjemy na kilku metrach kwadratowych wspieramy się i szanujemy. Tym dla mnie jest dom
2) Mama, Tato i ja. To właśnie te trzy osoby tworzą wspaniałą rodzinną i przyjazną atmosferę w Naszym otoczeniu. Nasze mieszkanie nie jest za duże. Ale je kocham. Nasza rodzina jest nietypowa. Często spędzamy z sobą wiele czasu. Staram sie pomagać rodzica we wszystkim czym tylko mogę. Czasem, gdy cała Nasza trójka chcę uciec od rzeczywistości i od problemów. Siadamy razem na pufach w dużym pokoju i gramy w play station. Nawet mama to lubi, bo szanuję decyzję innych. To właśnie sprawia , że nasz rodzina jest nietypowa! ;d
4 4 4