Przeczytaj list napisany przez Miziołka. Określ adresata. Zmień ten list w taki sposób, aby bohater mógł go wysłać do babci.

Cześć Fifa!
Przez Benka wygłupiliśmy się na nocnych podchodach. Mieliśmy zabrać flagę dziewczynom z sąsiedniego obozu i kiedy Klakson był o metr od celu, Benek wyjął z kieszeni surową botwinę i zaczął ja chrupać jak jakiś wygłodzony królik - tak głośno, że warta od razu nas nakryła. I żeby go chociaż brzuch rozbolał od tego zielska - a gdzie tam!Wszystkożerca, kurczę blade!Podobno mama zamyka przed nim lodówkę na zamek szyfrowy i co tydzień zmienia szyfr. Na ten obóz starzy posłali go, żeby schudł. Naiwni!Jeśli ktoś tu schudnie, to tylko ja, i to wbrew własnej woli.

Na jutro. To ni musi być ten sam tekst. Może być jakis inny, ale musi być zwiazany z obozem

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-07T15:51:28+01:00
Kochana Babciu !
Na obozie było super. ! Przez Benka wygłupilismy się na nocnych podchodach . Mieliśmy zabrać flagę dziewczynom z sąsiedniego obozu i kiedy mój wspaniały kolega Klakson był o metr od celu. Benek wyja z kieszeni surową botwinę i zaczął ją jeść , a na dodatek taaak chrupał że to się wogóle w głowie nie mieści .Przez niego dziewczyny nas nakryły . Nawet go brzuch nie bolał . On je wszystko co popadnie. normalnie wszystkozerca . Podobno rodzice go wysłali na ten obuz aby schudł. Ale jak on tyyle je to nigdy nie schudnie .
Jak ktoś ma tu schudnąć to tylko jaa . ;)
97 4 97