Odpowiedzi

2010-01-07T17:20:25+01:00
Kraków, 07.01.2010 rok

Droga Aniu!
Co tam słychać u Ciebie? Przepraszam,że tak dawno nie pisałam. Miałam wiele pracy oraz dużo nauki. Do tego doszły mi różne zajęcia poza lekcyjne.
Wybrałaś już szkołę ponadgimnazjalną? Idziesz do liceum,czy do technikum? Ja zdecydowałam się na Liceum w Centrum Edukacyjnym Radosna Nowina 2000 w Piekarach. Sądzę, że jest to szkoła dla mnie. Oczywiście, wybrałam profil humanistycznym o przedmiotach rozszerzonych język polski, historia i język angielski. Ta szkoła ma taką niepowtarzalną atmosferę. Mimo tego,że jest tak wysoki poziom. Mam nadzieję,że moja przyszła klasa będzie lepsza od teraźniejszej. Może Ty także wybrałabyś tę szkołę?
Muszę już kończyć,ponieważ mam dużo nauki. Pozdrów rodziców oraz brata. Z niecierpliwością czekam na list od ciebie.

Pozdrawiam
(tu wpisz swoje imię).
3 4 3
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-01-07T17:26:11+01:00
Droga Marleno,

Na wstępie tego listu, chciałabym cię serdecznie pozdrowić, jak i przeprosić. Wiem, że długo się nie odzywałam, nie pisałam do Ciebie. Postaram się wszystko nadrobić.

Piszę, ponieważ dobrze wiesz, że małymi kroczkami zbliża się koniec roku. Obydwie jesteśmy w 3 gimnazjum, więc najwyższy czas zacząć się zastanawiać co dalej. Do jakiej szkoły idziesz? Jestem bardzo ciekawa, ponieważ sama mam z tym problem. Chciałam wybrać kierunek sportowy. Rodzice jednak, starają się wybić mi ten pomysł z głowy. Uważają, że to nie jest zbyt dobra szkoła, a dokładniej ma miano `słabej`. Ja tak nie uważam. Kocham sport, więc nie wiem co mam w tej sytuacji zrobić. Kolejnym kłopotem jest fakt, że moim drugim powołaniem jest język polski. Bardzo lubię ten przedmiot, nie mam z nim żadnych problemów. Co mam zrobić? Chcę podjąć słuszną decyzję, aby potem nie żałować.

Jak widzisz, mam nie lada problem. Jeśli możesz, doradź mi coś. Proszę.
Jeszcze raz serdecznie Cię pozdrawiam i całuję.

Bezradna Kamila
2 5 2