Potrzebuje opisu własnego pokoju po rosyjsku , lecz fonetycznie nie tak jak się pisze normlanie tylko tak jak się czyta czyli np. " kak ciebia zawut" , posiadam wlasny tekst ktory mozecie przetlumaczyc fonetycznie lub jakis wlasny dajcie

tuaj moj tekst

Mój pokój jest mały. Gdy się do niego wchodzi po prawej stronie stoi łóżko natomiast po lewej stronie długa szafa z lustrami. Za lustrami znajdują się półki na których są moje ubrania. Na biurku stoi komputer, telewizor oraz książki. Na podłodze leży dywan natomiast na parapetach kwiatki.

2

Odpowiedzi

2010-01-07T18:49:05+01:00
Моя комната мала. Когда она падает на правой стороне кровати остается долгое шкаф с зеркалом. За зеркалом полки, где моя одежда. На его столе компьютера, телевизор и книги. Полу ковер, и цветы на окнах.Tu masz tak jak się czyta.
Maja Kamnata mała.Kagda ana padajet na nrawaj starankje krawati astajetsja dalgaje szkaf s zjerkalam. Za zjerkalam palki , gdje maja adjerzda.Na jewo stolje kampjutjera, tjeljewizor i knigu.Palu kawjer i swiety na aknach .
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-07T19:14:45+01:00
PL :
Moja komnata maleńkaja. Kogda wchodisz z prawoj storony stoit krawat', a z lewoj storony dlinyj szkaf z zerkalom. Za zerkałom nachoditsja połka na kotoroj leżyt moja odieżda. Na stole stoit kompjutor, tielewizor i kniżki. Na połu leżyt palas, a na podokonikach cwety.
RUS :

Моя комната маленькая. Когда входишь з правой стороны стоит кровать, а з левой стороны длинный шкаф з зеркалом. За зеркалом находится
полка на которой лежит моя одежда. На столе стоит компьютер, телевизор и книжки. На полу лежит палас, а на подоконниках цветы.


Proszę ;P jak masz jeszcze jakieś takie krótkie zadania albo coś do tłumaczenia na rosyjski , zwracaj się , pomogę ;) znam w doskonałości ten język, wychowywałem się w nim 14 lat ;)