Napisać charakterystykę Ani Shirley z opowieści ''Ania z Zielonego Wzgórza''.Ta charakterystyka ma mieć to co trzeba i po kolei jak ma być np.wygląd potem coś itp.Rozwiązanie proszę dzisiaj do 22.00.(Dzisiaj jest 07.01.2010r 17.52).Najlepszą odpowiedź nagradzam,nie na temat biorę jako spam!!!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-04T08:47:26+02:00
Główną bohaterką książki pt; " Ania z Zielonego wzgórza" jest Ania Shirley. Kiedy pojawia się w książce ma zaledwie jedenaście lat. Od samego dzieciństwa wychowywała się w Domu dziecka. Przybyła na Zielone Wzgórze pełna entuzjazmu i marzeń o prawdziwym i ciepłym domu. Już po pierwszym spotkaniu z Mateuszem wiedziała, że Zielone Wzgórze będzie jej ukochanym miejscem i domem. Ania była chudą dziewczynką o długich, rudych włosach. Bardzo nie lubiła koloru swoich włosów. Miała bladą twarzyczkę na której było kilkanaście piegów. Wiele osób śmiało się z Ani z powodu włosów, ale sądzę że tak naprawde to zazdrościli jej że Ania ma tak orginalny i niepowtarzalny kolor wlosów. Chętnie pomagała Maryli w pracach domowych. Ufała Maryli powierzała jej liczne tajemnice, sekrety czy skarby. Bohaterka miała bardzo bujną wyobraźnię.
Moim zdaniem Ania jest postacią pozytywną w tej książce. Jest osobą z której warto brać przykład, ponieważ uczy nas dobroci do zwierząt czy ludzi.


mam nadziejee że pomogłaam :*
1 5 1