Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-01-07T18:21:53+01:00
Mały Książę jest miłym i czarującym dzieckiem o jasnych włosach i sympatycznej buzi. Najprawdopodobniej pochodzi z asteroidu, planety oznaczonej symbolem B-612. Cały czas jest prostoduszny, można powiedzieć naiwny, nigdy nie kłamie i bezgranicznie wierzy innym. Szanuje poglądy każdego, ale samodzielnie dobiera sobie towarzystwo. Każdy z nas miał kiedyś podobne cechy - niestety, poźniejsze życie, jego brutalność, rozczarowania, twarda rzeczywistość pozbawiły nas większości z nich. Tylko niekiedy potrafimy jeszcze spojrzeć na świat oczami dziecka.
Wielką miłością Małego Księcia była róża samotnie rosnąca na jego planecie. Chłopiec nie był jednak pewien, czy kwiat odwzajemnia jego uczucia. Zdecydował się więc na podróż - poszukiwanie odpowiedzi na pytanie, jak traktować kogoś kochanego. Wędrówka dała mu przekonanie, że jedynie serce stwarza prawdziwy obraz. Na wybrany kwiat nie można patrzeć tak, jak na inne róże. Postanowił więc wrócić na swą planetę i być dobry dla swojej wybranki.
2 3 2
2010-01-07T18:50:03+01:00
Jeśli może być fantastyczny to jest nim Boogeyman. Przedstawianym przeze mnie ulubionym bohaterem filmowym jest Boogeyman, którego gra Andrew Glover.
Boogeyman jest legendarnym ''potworem'' z filmów: ''Boogeyman'' ,
''Boogeyman 2'' i ''Boogeyman 3''.
W pierwszej części horroru jest potworem, który wciąga do szafy 8letniego Tima niszcząc mu życie i psychikę. Tim w życiu dorosłym unika ciemnych kątów, szaf.. A do spania służy mu materac... Wszystko składa się na obawę przed Boogeymanem..
W kolejnej części Laura Porter ma fobię, po śmierci ojca( w dzieciństwie)- prześladuje ją legendarny potwór Boogeyman czający się w mroku i ciemnościach. Laura zostaje umieszczona w szpitalu psychiatrycznym by pozbyć się lęku, a tam koszmar powraca. W tajemniczych okolicznościach giną inni pacjenci.
Kobieta będzie musiała zmierzyć się z własnym lękiem i kimś kto chce ją zabić.
W ostatniej części Boogeyman 3: Ostatni rozdział prezentuje mojego bohatera jako pomocnika w samobójstwie młodej studentki. Świadkiem zdarzenia była jej koleżanka Sarah, która musi powstrzymać resztę studentów przed mocą potwora. Legendarny potwór w każdej części filmu wygląda zupełnie inaczej. Jest on moim ulubionym bohaterem z filmu kategorii horror.
2 3 2