Napisz list do Kartezjusza, autora powiedzenia "mysle, wiec jestem". Wyraz w nim szacunek dla jego pracy, dla potegi nauki w ogole, dla gruntownego wyksztalcenia i checi wglebiania sie w tajniki wiedzy. Zachowaj forme listu nieoficjalnego.
ps. pilnie potrzebne, mam to na jutro ;/.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-07T19:14:01+01:00
Spróbuję pomóc;)))


Ateny 22.01 2010r

drogi Kartezjuszu
postanowiłem napisać do ciebie ten list by wyrazić moje uczucia szacunku i podziwu do ciebie. Ten szacunek i podziw jest bowiem przez ciebie absolutnie zasłużony, i darze cię nim nie tylko ja ale i wiele innych osób.
Mysle że na te właśnie uczicia nie tylko u mnie jako twojego przyjaciela ale takrze żesz ludzi zasłużyłeś poprzez teorie kture głosiłeś, nie ma chyba na świecie człowieka ktury nie znał by twojego jakże pełnego szacunku do nauki i godznego podziwu stwierdzenia,, myśle wiec jestem,,? Tobie właśnie jako tak wybitnemu myślicielowi nalezy się szacunek taki jaki nalezy sie od karzdego człowieka wiedzy, nauce i jej niezgłębionym tajnikom kture to właśnie ty starasz sie jak najbardziej odkryć. Tak więc zapewniam cię iż ty jako jeden z niewielu ludzi maż szacunek u prawie całego społeczeństwa ziemskiego.
Kończąc już chciałbym cie pozdrowic bardzo serdecznie i zapewnić ze czymam kciuki za twoje bardzo nam wszystkim poczebne zgłebiane wiedzy. z niec ierpliwością czakam na odpowieć i tej samej możesz odemi\nie oczekiwac.

Twoje imie.