Odpowiedzi

2010-01-07T19:27:02+01:00
Twoje miejsce zamieszkania, Data
Droga Aniu!
Piszę do ciebie, ponieważ bardzo cię lubię, i chciała bym utrzymać kontakt z tobą.
Dowiedziałam się niedawno o twoim ciężkim dzieciństwie, bardzo Ci współczuję, i naprawdę wiem co czułaś, dorastając sama jak palec, bez wsparcia i miłości, ale teraz Aniu jesteś już dorosłą osoba, której bardzo dobrze się powodzi.@
Wszyscy byli zdziwieni, gdy na Zielone Wzgórze przybyła tak marzycielska i urodziwa osóbka, ponieważ do tego pięknego miejsca jakim jest Zielone Wzgórze przybyć miał zdrowy i dobrze zbudowany chłopiec, który miał pomagać Mateuszowi przy pracach. Każdy był przeciw twojemu pozostaniu, lecz Maryla była dobrą osobą i przygarnęła cię do siebie, to bardzo dobroduszne.@
Według mnie jesteś piękną dziewczyną, a twoje marchewkowe włosy są piękne i bardzo urodziwe. Tak cię one trapiły, aż w końcu postanowiłaś je zmienić Aniu, ale widzisz one same się zmieniły, i teraz jesteś piękną i mądrą osóbką.
Chciałabym się kiedyś z tobą spotkać.
Ślę pozdrowienia.@
Twoje Imię


Może tu nie dość dobrze widać, ale są i muszą być trzy akapity, oddzieliłam je znakiem małpy, która pojawia się w adresach email. Ten list jest do twojej dyspozycji. Mam nadzieję że dostaniesz 5 ;)
17 4 17
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-07T19:28:34+01:00
DATA I NAZWA MIEJSCOWOŚCI.

kochana Aniu!
Jesteś niezwykłą osobą z olbrzymią wyobraźnią za która bardzo cię podziwiam, jak również za to jaką wspaniałą jesteś osobą, co wiem gdyż dokładnie znam twoje przygody.
Twoje wczesne dzieciństwo, było smutne z powodu straty rodziców, i związanego z tym brakiem domu i prawdziwego uczucia, ty jednak mimo wszystko wciąż byłaś sama sobą, wspaniałą i trochę oderwana od rzeczywistości przez wyobraźnie dziewczyną. gdy przybyłaś na zielone wzgórze choć początkowo myślałaś ze nie zabawisz tam długo nie bałaś się mazyć i pokazać kim naprawdę jesteś przez co mogłaś spenidzć tam całe dzieciństwo. Wiem oczywiście jakie maż problemy z wyglądem którym zbyt się martwiż gdyż w głównej mierze liczy sie to jaka jesteś wewnącz a pozatym twoje włosy choć rude jako zadbane ładnie się prezentują, a piegi dodają ci uroku, pozatym uwierz mi ze ludzie będą zwracali uwagę także na te dobre cechy wyglądu jak nos. Wiem również jakie miałaś w swoim życiu przygody i nie ukrywam że większość z nich była dość zabawna z perspektywy kogoś kto nie brał w nich udziału i jak ja paczył na nie z boku.
Pozdrawiam cię zycze dalej tak dobrej wyobrazni wielu wspaniałych przygud.

TWOJE IMIE
28 4 28